Domů > Družstva > KPDŽ 1. třída SKB ČK

Krajský přebor družstev žáků 2017 .. KP - 1. místo, MČR 7. místo


Složení našich družstev:

SKB ČK „A": Adam Marťán, Adam Tancer, Jaroslav Jelínek, Robin Tancer, Linda Šmikmátorová, Michaela Štronerová, Bára Berková
SKB ČK „B":
Adam Ječmínek, Jonáš Mojcher, Matěj Baštýř, Viktorie Hulcová, Natálie Petroušková
SKB ČK „C":
Patrik Fuciman, Jiří Šmikmátor, Kristián Kuzdas, Jolana Hulcová, Kateřina Berková, Eliška Mikešová 


V termínu od 28. do 29. října se v Pardubicích uskutečnilo Mistrovství České republiky družstev žáků, kde náš klub reprezentoval tým ve složení: Adam Marťán, Jaroslav Jelínek, Adam a Robin Tancerovi, Adam Ječmínek, Barbora Kortusová a Natálie Petroušková.

SKUPINA:

SK Badminton Český Krumlov – BADMINTON FSpS MU Brno 0:7

  • Ječmínek/ Kortusová – Poříz/Ševčíková 8:21, 7:21
  • Tancer A. – Smutný 20:22, 21:16, 14:21
  • Marťán – Poříz 8:21, 18:21
  • Kortusová – Ševčíková 19:21, 12:21
  • Petroušková – Mendreková 9:21, 11:21
  • Jelínek/Tancer R. – Diviš/Smutný 14:21, 10:21

SK Badminton Český Krumlov – TJ Jiskra Nejdek 0:7

  • Tancer R./ Kortusová – Šilhan/Nováková 12:21, 13:21
  • Marťán – Hora 9:21, 12:21
  • Tancer A. – Lešťák 21:23, 20:22
  • Kortusová – Štěříková 7:21, 11:21
  • Petroušková – Nováková 6:21, 5:21
  • Ječmínek/Jelínek – Hora/Lešťák 16:21, 12:21

SK Badminton Český Krumlov – TJ Sokol Polabiny Pardubice 2:5

  • Jelínek/ Kortusová – Ehm/Bártová 14:21, 10:21
  • Tancer R. – Ehm 9:21, 7:21
  • Ječmínek – Urbanec 21:16, 17:21, 21:12
  • Kortusová – Van Coppenolle 7:21, 5:21
  • Petroušková – Valentová 5:21, 6:21
  • Marťán/Tancer A. – Urbanec/Jeništa 21:11, 21:16

ZÁPAS O 5. – 8. MÍSTO

SK Badminton Český Krumlov – Super Stars Most 0:4

  • Tancer A./ Kortusová – Pospíšil/Kohoutová 14:21, 16:21
  • Ječmínek – Oros 20:22, 19:21
  • Marťán - Pospíšil 21:13, 16:21, 16:21

ZÁPAS O 7. – 8. MÍSTO

SK Badminton Český Krumlov – BK Delcatar Benátky nad Jizerou 4:2

  • Marťán/Kortusová – Müller/Kramešová 21:7, 17:21, 21:15
  • Jelínek – Nekvinda 21:7, 21:12
  • Tancer R. – Simon 21:15, 21:16
  • Kortusová – Pokorná 21:14, 17:21, 21:12
  • Petroušková – Kožnarová 12:21, 14:21


Konečné pořadí krajského přeboru družstev žactva:

  1. místo SKB Český Krumlov „A" (součet pořadí 3)
  2. místo So České Budějovice „A" (součet pořadí 6)
  3. místo SKB Český Krumlov „B" (součet pořadí 10)
  4. místo So České Budějovice „B" (součet pořadí 11)
  5. místo Sokol Křemže (součet pořadí 18)
  6. místo Sokol Vodňany (součet pořadí 19)
  7. místo SKB Tábor (součet pořadí 20)
  8. místo SKB Český Krumlov „C" (součet pořadí 21)

Články k jednotlivým kolům:

28.1.2017 - 1. kolo, České Budějovice

12.3.2017 - 2. kolo, Český Krumlov

26.3.2017 - 3. kolo, Vodňany

 

Propozice

Badminton pro veřejnost

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

1.10.2021

Slovak Youth Int. U13, Trenčín

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

7.10.2021

FS Bulharska, Sofie

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

13.10.2021

ICH Holandska, Almere

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio