Domů > Družstva > KPDŽ 1. třída SKB ČK

Krajský přebor družstev žáků 2018 .. KP - 2. místo, MČR 8. místo

Kvalifikace o MČR družstev žáků Český Krumlov (30.9.2018)

SK Badminton Český Krumlov – TJ Sokol Křemže 6-1

  • Jelínek – Fošum 21/7, 21/12
  • Fuciman – Kodat 21/3, 21/8
  • Kortusová – Pavlišová 21/10, 21/6
  • Hulcová V. – Reitingerová 21/6, 21/6
  • Jelínek / Tancer R. – Fošum / Pavliš 21/8, 21/5
  • Mikešová / Fišerová – Hálová / Reitingerová 21/10, 21/19
  • Kuzdas / Hulcová J. – Kodat / Pavlišová 15/21, 21/16, 13/21


MČR družstev žáků Brno (28.10.2018)

Jednotlivá utkání:

SKB Český Krumlov – BADMINTON FSpS MU Brno 1-6 

  • Jelínek – Smutný 12/21, 12/21
  • Kuzdas – Šebesta 13/21, 15/21
  • Kortusová – Švečíková 13/21, 6/21
  • Hudečková – Krulová 4/21, 2/21
  • Jelínek / Tancer – Diviš / Štěpán 21/19, 21/9
  • Bez boje – Ševčíková / Trötzmüllerová 0/21, 0/21
  • Fuciman / Kortusová – Smutný / Krulová 8/21, 13/21

SKB Český Krumlov – Badminton Rychnov nad Kněžnou 2-5

  • Jelínek – Maňásek 14/21, 14/21
  • Fuciman – Ret 17/21, 21/14, 22/20
  • Hudečková – Soukupová 2/21, 2/21
  • Bez boje – Muchová 0/21, 0/21 
  • Jelínek / Kuzdas – Maňásek / Ret 10/21, 12/21
  • Hudečková / Kortusová – Maixnerová / Soukupová 7/21, 3/21
  • Tancer / Kortusová – Nyč / Muchová 21/14, 21/13

SKB Český Krumlov – BJK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou 3-4

  • Jelínek – Müller 14/21, 18/21
  • Fuciman – Simon 5/21, 21/18, 20/22
  • Kortusová – Pokorná 21/15, 21/15
  • Hudečková – Kalkušová 2/21, 7/21
  • Jelínek / Tancer – Müller / Simon 22/20, 22/20
  • Bez boje – Kalkušová / Pokorná 0/21, 0/21
  • Tancer / Kortusová – Ložek / Kramešová 21/10, 21/9

SKB Český Krumlov – BK TU Liberec 3-4

  • Jelínek – Mrskoš 17/21, 21/11, 21/11
  • Fuciman – bez boje 21/0, 21/0
  • Kortusová – Šoljaková 21/12, 21/15
  • Hudečková - Stejskalová 13/21, 5/21
  • Jelínek / Tancer – Rázl / Mrskoš 14/21, 14/21
  • Bez boje - Malcová / Muzikářová 0/21, 0/21
  • Kuzdas / Kortusová – Rázl / Malcová 5/21, 9/21 

Konečné pořadí MČR smíšených družstev žáků:

  1. místo SK Hamr Praha
  2. místo Rychnov nad Kněžnou
  3. místo BADMINTON FSpS MU Brno
  4. místo B.O. CHANCE & Ridera Sport team
  5. místo BK 73 DELTACAR Benátky nad Jizerou
  6. místoTJ Jiskra Nejdek
  7. místo BK TU Liberec
  8. SKB Český Krumlov


Termíny:
1. kolo 4.2.2018, České Budějovice
2. kolo 17.3.2018, Vodňany
3. kolo 14.4.2018, Český Krumlov

Složení našich družstev:
SKB ČK „A": Patrik Fuciman, Kristián Kuzdas, Anna Hudečková, Kateřina Hudečková
SKB ČK „B": Petr Jurný, Dennis Pražák, Kateřina Berková, Eliška Mikešová
SKB ČK „C": Jakub Šober, Jiří Šmikmátor, Jolana Hulcová, Fišerová Eva

1. kolo, 4.2.2018, ČB - výsledky

Složení našich družstev:
SKB ČK „A": Patrik Fuciman, Kristián Kuzdas, Anna Hudečková, Kateřina Hudečková
SKB ČK „B": Petr Jurný, Dennis Pražák, Kateřina Berková, Eliška Mikešová
SKB ČK „C": Jakub Šober, Jiří Šmikmátor, Jolana Hulcová, Fišerová Eva

2. kolo - 18.3.2018, Vodňany - výsledky

Složení našich družstev:
SKB ČK „A": Patrik Fuciman, Kristián Kuzdas, Anna Hudečková, Kateřina Hudečková
SKB ČK „B": Petr Jurný, Dennis Pražák, Kateřina Berková, Eliška Mikešová
SKB ČK „C": Jakub Šober, Jiří Šmikmátor, Jolana Hulcová, Fišerová Eva

3. kolo - 14.4.2018, Český Krumlov - výsledky

Složení našich družstev:
SKB ČK „A": Patrik Fuciman, Kristián Kuzdas, Anna Hudečková, Kateřina Hudečková
SKB ČK „B": Petr Jurný, Dennis Pražák, Kateřina Berková, Eliška Mikešová
SKB ČK „C": Jakub Šober, Jiří Šmikmátor, Jolana Hulcová, Fišerová Eva

Celkové pořadí KPDŽ:

  1. Sokol Č. Budějovice „A“ body 30
  2. SKB Č. Krumlov „B“ body 22
  3. Sokol Č. Budějovice „B“ body 20 (skore 25:25)
  4. Sokol Křemže body 20 (skore 20:30)
  5. SKB Č. Krumlov „A“ body 22
  6. SK Badminton Tábor body 18
  7. Sokol Vodňany body 16
  8. SKB Č. Krumlov „C“ body 12

Propozice

Badminton pro veřejnost

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

1.10.2021

Slovak Youth Int. U13, Trenčín

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

7.10.2021

FS Bulharska, Sofie

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

13.10.2021

ICH Holandska, Almere

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio