Krajský přebor družstev žáků 2021 / MČR 2021 4. místo
MČR družstev žáků 2021
Složení našeho družstva:
- Eliška Mikešová, Eva Fišerová, Kristýna Kozáková
- Matyáš Puffr, David Šváb, Petr Jurný, Dennis Pražák
- trenér Radek Votava
Naše utkání v základní skupině „C“
SK Badminton Český Krumlov – BK Kopřivnice 5-2
- Jurný, Mikešová – L. Raška, Krajčí 17:21, 22:20, 21:17
- Jurný, Puffr – Frendl, J. Raška 21:14, 16:21, 21:15
- Fišerová, Kozáková – x 21:0, 21:0
- Šváb – J. Raška 9:21, 4:21
- Pražák – L. Raška 8:21, 9:21
- Mikešová – Krajčí 21:16, 21:11
- Kozáková – Pargačová 21:9, 21:7
SK Badminton Český Krumlov – Sokol Radotín Meteor Praha 6-1
- Jurný, Fišerová – Hašek, Hnilicová 16:21, 21:9, 21:14
- Jurný, Puffr – Hašek, Kniš 23:21, 30:29
- Fišerová, Mikešová – Brožová, Weberová 21:10, 21:13
- Puffr – Bubeník 21:8, 21:5
- Pražák – Kniš 17:21, 17:21
- Mikešová – Brožová 21:9, 21:4
- Kozáková – Hnilicová 21:17, 21:18
SK Badminton Český Krumlov – BK TU v Liberci 4-3
- Jurný, Fišerová – Kerpl, Tomešová 21:11, 18:21, 21:23
- Jurný, Puffr – Beran, Marek 21:17, 21:11
- Fišerová, Mikešová – Kerplová, Králová 21:7, 21:5
- Puffr – Kerpl 13:21, 9:21
- Pražák – Nidrle 14:21, 21:15, 10:21
- Mikešová – Králová 27:25, 21:9
- Kozáková – Tomešová 21:16, 21:13
SK Badminton Český Krumlov – BA Plzeň 7-0
- Jurný, Fišerová – x 21:0, 21:0
- Pražák, Puffr – Rataj, Vytisk 21:13, 21:12
- Fišerová, Mikešová – Fenclová, Vicendová 21:16, 21:9
- Puffr – Vytisk 21:3, 21:1
- Jurný – Rataj 21:9, 21:12
- Mikešová – Vicendová 21:8, 21:13
- Kozáková – Fenclová 21:16, 21:16
SK Badminton Český Krumlov – Badminton Akademie Olomouc 5-2
- Jurný, Mikešová – Valášek, Sogelová 21:11, 21:13
- Jurný, Puffr – Prstek, Ryba 21:7, 21:7
- Kozáková, Mikešová – Sogelová, Zbořilová 21:13, 21:11
- Puffr – Prstek 22:20, 21:15
- Pražák – Valášek 17:21, 13:21
- Mikešová – Vavrečková 21:13, 21:8
- Kozáková – Axmanová 15:21, 19:21
Čtvrtfinále:
SK Badminton Český Krumlov – TJ Orlová – Lutyně 4-1
- Pražák, Fišerová – Durčák, M. Czajová 21:3, 21:4
- Jurný, Puffr – Kupec, Šústal 21:15, 21:6
- Kozáková, Mikešová – T. Czajová, Grednerová 19:21, 19:21
- Puffr – Šústal 19:21, 21:9, 21:12
- Jurný – Kupec 21:19, 21:12
Semifinále:
SK Badminton Český Krumlov – BADMINTON FSpS MU 1-4
- Jurný, Fišerová – Thor, Fliglová 5:21, 13:21
- Jurný, Puffr – Havlíček, Thor 9:21, 10:21
- Kozáková, Mikešová – K. Fliglová, Vodáková 21:8, 21:3
- Puffr – Havlíček 6:21, 10:21
- Pražák – Horák 17:21, 14:21
Utkání o třetí misto:
SK Badminton Český Krumlov – BK 1973 Benátky nad JIzerou 1-4
- Jurný, Fišerová – Martinec, Kalkušová 13:21, 25:23, 19:21
- Kozáková, Mikešová – Adášková, Hermannová 21:12, 21:12
- Jurný, Puffr – Burkovec, Simon 17:21, 13:21
- Pražák – Martinec 17:21, 10:21
- Puffr – Simon 4:21, 10:21
24.3.2024
GPB U19, Liberec
23.3.2024
GPB U15, Český Těšín
22.3.2024
ICH Polska, Varšava
17.3.2024
GPA dospělých, Plzeň
16.3.2024
GPC U19, České Budějovice
16.3.2024
GPC U15, České Budějovice
9.3.2024
Regionální výběry U15, Liberec
9.3.2024
Mez. turnaj neslyšících, Vídeň
8.3.2024
IS Portugalska, Caldas d.R.
3.3.2024
GPB U17, Plzeň
2.3.2024
GPB U13, Praha
28.2.2024
German Open, Mülheim a/d/R
25.2.2024
Extraliga 4. kolo, Český Krumlov
Badminton pro veřejnost
1.4.2024
Repre. kemp dosp., Plzeň
4.4.2024
BEC U17, Český Krumlov
6.4.2024
OTP 3, České Budějovice
9.4.2024
ME dospělých, Saarbrücken
12.4.2024
GPA dospělých, Liberec
13.4.2024
GPA U13, Praha
13.4.2024
GPA U17, Ústí nad Labem
13.4.2024
U11, Dobrá Voda u ČB
17.4.2024
FS Slovenska, Bratislava
20.4.2024
Reg. výběry U13, Český Krumlov
20.4.2024
U9, U11, Vodňany
22.4.2024
OTP 4, Český Krumlov
24.4.2024
BWF Thomas Cup, Chengdu
26.4.2024
Yonex Bozner Cup U17, Bolzano
27.4.2024
GPB dospělých, Plzeň
27.4.2024
Czech Para Open, Brno
28.4.2024
GPC U13, Český Krumlov
28.4.2024
GPC U17, Český Krumlov
3.5.2024
Austrian U17 Open, Dornbirn
4.5.2024
GPA U15, Praha
4.5.2024
GPA U19, Hradec Králové
4.5.2024
GPD U13, U15, U17+U11, ČB
11.5.2024
Baráž o extraligu
12.5.2024
OTP 5, České Budějovice
18.5.2024
GPB U13, Brno
18.5.2024
GPB U17, Brno
18.5.2024
Bad. konference, Olomouc
18.5.2024
U11, Dobrá Voda u ČB
20.5.2024
OTP 6, Český Krumlov
21.5.2024
Parabadminton, Bahrain
25.5.2024
GPB dospělých, Most
25.5.2024
OPJ U13, České Budějovice
25.5.2024
OPJ U17, České Budějovice
26.5.2024
OPJ U15, Český Krumlov
26.5.2024
OPJ U19, Český Krumlov
30.5.2024
Yonex Czech Youth Int., Praha
1.6.2024
MČR veteránů
8.6.2024
GPB U15, Vendryně
8.6.2024
GPB U19, Český Krumlov
8.6.2024
GPC U13, Tábor
15.6.2024
Valná hromada ČBaS, Praha
23.6.2024
LODM, České Budějovice
28.7.2024
Summer Camp I, Český Krumlov
4.8.2024
Summer Camp II, Český Krumlov
25.8.2024
Letní klubové soustředění, ČK
27.12.2024
Zimní klubové soustředění, ČK
30.12.2024
Předsilvestrovský turnaj, ČK