Domů > Družstva > KPDŽ 2. třída SKB ČK

Krajský přebor družstev žáků 2. třídy 2012-2013

SOUPISKA SKB ČK "C" 

SOUPISKA SKB ČK "D"

SLOŽENÍ DRUŽSTVA SKB ČK "C" - Kristián Filip, Jan Oros, Julia Hejnová, Gabriela Klampflová

SLOŽENÍ DRUŽSTVA SKB ČK "D" - Aleš Novotný, Tomáš Švejda, Natálka Filipová, Eva Cibulková, Míša Štronerová. Martina Jedličková

Skupina "B": SKB "C" - Sokol Vodňany 2-3, SOK ČK "C" - Sokol Štěpánovice "A" 2-3

Skupina "A": SKB "D" - Sokol Štěpánovice "B" 5-0, Sokol Křemže "B" 5-0, Sokol ČB "B" 0-5

O 3. místo: SKB ČK "C" - Sokol Štěpánovice "A" 3-2

O 5. místo: SKB ČK "C" - Sokol Kžemže "B" 4-1

Průběžné pořadí

1. místo Sokol Vodňany
2. místo Sokol České Budějovice “B“
3. místo SKB Český Krumlov „D“
4. místo Sokol Štěpánovice „A“
5. místo SKB Český Krumlov „C“
6. místo Sokol Kremže „B“
7. místo Sokol Štěpánovice „B“

Výsledky skupiny „A“: SKB ČK „D“ - Sokol ČB „B“ 4:1, Sokol Štěpánovice „B“ 4:1, Sokol Křemže 5:0

Výsledky skupiny „B“: SKB ČK „C“ - Sokol Štěpánovice "A" 3-2, Sokol Vodňany 2-3

Finále: SKB ČK "D" - Sokol Vodňany 2-3

O 5.místo: SKB ČK "C" - Sokol Štěpánovice "B" 2-3

Průběžné pořadí po 2.kole:

1. místo Sokol Vodňany
2. místo SKB Český Krumlov „D“
3. místo Sokol České Budějovice “B“
4. místo Sokol Štěpánovice „A“
5. místo SKB Český Krumlov „C“
6. místo Sokol Štěpánovice „B“
7. místo Sokol Křemže „B“
 

Výsledky skupiny „“A“: SKB ČK „C“ - Sokol Vodňany 3:2; Štěpánovice „B“ 3:2, - Křemže 4:1; utkání o 3. místo Sokol ČB "B" 1:4

Výsledky skupiny „B“: SKB ČK "D" - SOkol Štěpánovice 1-4, Sokol ČB "B" 3-2, utkání o 5. místo Sokol Štěpánovice "B" 4-1

Konečné pořadí:
  
1. Sokol Vodňany 4 body
2. Sokol Štěpánovice "A" 8 bodů
3. Sokol Č. Budějovice "B" 9 bodů
4. SKB Český Krumlov "D" 10 bodů
5. SKB Český Krumlov "C" 15 bodů
6. Sokol Štěpánovice "B" 18 bodů
7. Sokol Křemže "B" 20 bodů

Propozice

Badminton pro veřejnost

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

1.10.2021

Slovak Youth Int. U13, Trenčín

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

7.10.2021

FS Bulharska, Sofie

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

13.10.2021

ICH Holandska, Almere

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio