Domů > Družstva > KPDŽ 2. třída SKB ČK

Krajský přebor družstev žáků 2. třídy 2013-2014

SOUPISKA SKB ČESKÝ KRUMLOV "B" - KPDŽ II. TŘÍDY 

SOUPISKA SKB ČESKÝ KRUMLOV "C" - KPDŽ II. TŘÍDY

SOUPISKA SKB ČESKÝ KRUMLOV "D" - KPDŽ II. TŘÍDY

Krajský přebor družstev žáků II. třídy se odehraje tradičně ve třech jednodenních kolech.

Složení našich družstev:

SKB ČK "B" - Tomáš Švejda, Karel Jindra, Tereza Milová, Gabriela Klampflová

SKB ČK "C" - Jan Perník, Kristián Filip, Jan Oros, Natálie Filipová, Julia Hejnová

SKB ČK "D" - Adam Tancer, Adam Marťán, MArtin Soběslavský, Michaela Štronerová, Linda Šmikmátorová

Náhradníci: Dolanský Michal, Jonáš Mojcher, Robin Tancer, Martina Jedličková, Bernadeta Maříková, Bára Berková - těm bude dána možnost nastoupit v případě, že někdo bude nemocný nebo nebude moci hrát z jiných důvodů.

SKB ČK "B" - Štěpánovice "A" 5-0, SKB ČK "C" 4-1, Tábor "B" 5-0, Křemže "B" 5-0

SKB ČK "C" - Štěpánovice "A" 4-1, SKB ČK "B" 1-4, Tábor "B" 5-0, Křemže "B" 5-0

SKB ČK "D" - Vodňany "A" 5-0, Sokol ČB "B" 3-2, Tábor "A" 5-0, Štěpánovice "B" 1-4

o 1. místo SKB ČK "B" - Sokol Štěpánovice "B" 5-0

o 3. místo SKB ČK "C" - SKB ČK "D" 4-1 

Výsledky a složení našich družstev:

SKB ČK "B" - Tomáš Švejda, Karel Jindra, Tereza Milová, Gabriela Klampflová

finále: SKB "C" 4-1, skupina "C": SKB ČK "D" 4-1, Sokol Štěpánovice "A" 4-1

SKB ČK "C" - Jan Perník, Jan Oros, Natálie Filipová, Julia Hejnová (chyběl Kristián Filip)

Finále: SKB ČK "B" 1-4, skupina "D": Sokol Štěpánovice "B" 5-0, Sokol Vodňany 5-0

SKB ČK "D" - Martin Soběslavský, Adam Marťan, Michaela Štronerová, Linda Šmikmátorová (chyběl Adam Tancer)

O 5. místo: Sokol Štěpánovice "B" 4-1, skupina "C": SKB ČK "B" 1-4, Skol Štěpánovice "A" 2-3

Pořadí 2. kola 

1. SKB Č.Krumlov "B", 2. SKB Č.Krumlov "C", 3. S.Štěpánovice "A", 4. Sokol Vodňany, 5. SKB Č.Krumlov "D", 6. S.Štěpánovice "B", 7. Sok.Č.Budějovice "B", 8. Sokol Křemže "B", 9. SK Badminton Tábor "A", 10. SK Badminton Tábor "B"

16. 3. 2014 - 3. kolo - SKB Český Krumlov

Výsledky našich družstev:

SKB ČK "B": SKB ČK „C“ 5-0, Sokol Štěpánovice „A“ 5-0, SKB ČK „D“ 4-1 a Sokol Štěpánovice „B“ 4-1

Složení družstva:Tomáš Švejda, Karel Jindra, Tereza Milová, Gabriela Klampflová;

SKB ČK "C": Sokol Štěpánovice „A“ 3-2, SKB ČK „D“ 3-2 a Sokol Štěpánovice „B“ 5-0

Složení družstva: Jan Perník, Jan Oros, Kristián Filip, Natálie Filipová, Julia Hejnová

SKB ČK "D": Sokol Štěpánovice „A“ 1-4, SKB ČK „B“ 1-4, SKB ČK „C“ 2-3 a Sokol Štěpánovice „B“ 3-2

Složení družstva: Martin Soběslavský, Adam Marťan, Adam Tancer, Michaela Štronerová, Linda Šmikmátorová

Konenčné pořadí:

1. SKB Č.Krumlov "B" 3 body
2. SKB Č.Krumlov "C" 7 bodů
3. S.Štěpánovice "A" 11 bodů
4. SKB Č. Krumlov "D" 13 bodů
5. S. Štěpánovice "B" 13 bodů
6. Sokol Vodňany 16 bodů
7. Sok.Č.Budějovice "B" 21 bodů
8. Sokol Křemže "B" 25 bodů
9. SK Badminton Tábor "A" 26 bodů
10. SK Badminton Tábor "B" 30 bodů

... fotogalerie ...

Propozice

Badminton pro veřejnost

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

1.10.2021

Slovak Youth Int. U13, Trenčín

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

7.10.2021

FS Bulharska, Sofie

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

13.10.2021

ICH Holandska, Almere

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio