Domů > Naše akce > Oliver Cup U15 Teams

2009 - ZENTIVA CUP - PARTICIPANTS - ÚČASTNÍCI

Letošního 24. ročníku mezinárodního turnaje mládeže - Zentiva Cupu - zúčastní 12 družstev (celkem 10 zemí). Složení družstev je:

This year´s 24th international youth tournament - Zentiva Cup - will welcome 12 teams from 10 countries. Here are the team compositions:

BC Amersfoort / Almere (Holland)

Jille Ruben

Hall Denise 

Lensselink Mitchell

Sibbald Manon

De Vries Vincent

van Stenus Amy      

SKB Český Krumlov U15

Janáček Jaromír

Černá Lucie 

Kotyza Ondřej

Milová Sabina      

Jůzko Michal

 

 

SKB Český Krumlov U13 

Janota Petr

Švédová Hana      

Siviglia Dario

Kocová Kateřina

Novotný Jiří

Kavalírová Nela

Kolouch Dominik

Sládková Zuzana

Trenčín - Šurany (Slovakia) 

Demín Luboš          

Škultétyová Alexandra

Kiš Karol

Číbiková Majka

Krajčovič Šimon

Majerčíková Karin

 

 

H.B.K. Roskilde (Denmark) 

Buhl Patrick

Kofoed Sofie

Rasmussen Kristian

Carlsen Charlotte

Petersen Kim

Rundquist Amalie       

Carlsen Andreas

 

Technik Głubczyce (Poland) 

Stebnicki Dominik

Haracz Kinga 

Szydlowski Przemyslaw

Zielinska Angelika             

Polek Michal

Mazur Monika 

Hamr Praha 

Pertold Tomáš

Dušková Natálie 

Ulrych Tomáš 

Hlavatá Michaela

 

Hurtíková Adéla

Plzeň

Louda Jiří        

Úblová Veronika

Vacek Petr

Křížová Nikola

Šíp Filip

Štorková Karolína

ASV Pressbaum (Austria)

Zvonek Markus

Meinke Antonia      

Bittenauer Björn

Zwins Sophie

Szapar Balint

 

Sachsen (Germany) 

Schröder Alexander

Bram Anna                  

Dietel Tom

Koinzer Carolin

Kuschinke Tim

Seidel Nathalie        

OSC Budapest Badminton Team (Hungary) 

Varga Máté

Karsai Noémi          

Paál Daniel

Major Zita

Madarász Tamás

Madarász Réka 

Lendava (Slovenia) 

Miletič Luka

Kutnjak Lucija

Juršič Nejc

Gruber Eva    

 

Propozice

Badminton pro veřejnost

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

1.10.2021

Slovak Youth Int. U13, Trenčín

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

7.10.2021

FS Bulharska, Sofie

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

13.10.2021

ICH Holandska, Almere

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio