Domů > Naše akce > Přípravky

- 1. kolo - článek a výsledky (15.4.2007)

VÝSLEDKY 1. KOLA 

1. KOLO PŘÍPRAVEK JE JIŽ ODEHRANÉ A CELKEM SE TURANEJ ZÚČASTNILO 66 HRÁČŮ A HRÁČEK Z JIHOČESKÉ OBLASTI A PLZNĚ. TURNAJ BYL OPĚT UKÁZKOU NEUVĚŘITELNÝCH BOJŮ, VELKÝCH RADOSTÍ A ČASTO I VELKÝCH SLZ. KAŽDÝ Z ÚČASTNÍKŮ SI ZAHRÁL CELKEM 4 ZÁPASY NA JEDEN SET 21ti BODŮ.

Ročník 1998 a mladší

CHLAPCI: CELKEM STARTOVALO ŠEST CHLAPCŮ A PO BOJÍCH V ZÁKLADNÍCH SKUPINÁCH SE VE FINÁLE UTKALI VOJTĚCH LAPÁČEK (SO ČB) A DOMÁCÍ VÍT GALLISTL. 21/6 ZVÍTĚZIL LAPÁČEK A VYBOJOVAL SI CELKOVÉ PRVNÍ MÍSTO. Z DOMÁCÍCH VYBOJOVAL 3. MÍSTO TOMÁŠ FALADA A 6. MÍSTO PETR DAŇHEL.

DÍVKY: V NEJMLADŠÍ KATEGORII STARTOVALO CELKEM 11 DÍVEK. DÍKY ZVOLENÉMU SYSTÉMU ODEHRÁL V TURNAJI KAŽDÝ 3-4 ZÁPASY, TO PODLE POČTU V DANÉ KATEGORII. VE FINÁLE NASTOUPILA BARBORA ŠIMONÍKOVÁ PROTI NATÁLII KOCOVÉ (OBĚ JSOU Z VODŇAN). ÚSPĚŠŇJEŠÍ BYLA ŠIMONÍKOVÁ, KTERÁ ZVÍTĚZILA 21/13 A VYBOJOVAL SI PRVNÍ MÍSTO. Z DOMÁCÍCH HRÁČEK BYLA NEJLEPŠÍ KATEŘINA KUNTOŠOVÁ, KTERÁ VYBOJOVALA 5. MÍSTO. V ZÁPASE O 5.  MÍSTO PORAZILA DALŠÍ DOMÁCÍ HRÁČKU EVU HNILIČKOVOU 21/13. HNILIČKOVÁ SI VYBOJOVALA MÍSTO ŠESTÉ, TEREZA MARKOVCOVÁ MÍSTO SEDMÉ, LUCIE KOTYZOVÁ MÍSTO OSMÉ (TA BYLA VYHLÁŠENA JAKO NEJMLADŠÍ ÚČASTNICE), ADÉLA ŠENKÝŘOVÁ MÍSTO DESÁTÉ A KATEŘINA SAMOHEJLOVÁ MÍSTO JEDENÁCTÉ.

Ročník 1997

CHLAPCI: CELKEM 13 CHLAPCŮ BOJOVALO O CO NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ. DO FINÁLE SE PROBOJOVALI JAN LOUDA Z TJ BÍLÁ HORA A JINDŘICH KUKAČ ZE SOKOLA KŘEMŽE. V POMĚRNĚ VYROVNANÉM ZÁPASE ZVÍTĚZIL LOUDA 21/16 A VYBOJOVAL SI PRVNÍ MÍSTO. KUKAČ VYBOJOVAL 2. MSÍTO. V ZÁPASE O TŘETÍ SÍTO ZVÍTĚZIL DOMÁCÍ DARIO SIVIGLIA NAD RADKEM PISTULKOU Z USK PLZEŇ 21/13 A VYBOJOVAL SI TŘETÍ MÍSTO. SAMUEL FREI VYBOJOVAL MÍSTO PÁTÉ, RADOVAN KÁCAL MÍSTO ŠESTÉ, JAN KANDLÍK MÍSTO DESÁTÉ A MARTIN ŠUHAJDA MÍSTO DVANÁCTÉ (VŠE DOMÁCÍ HRÁČI).

DÍVKY: 9 DÍVEK HRÁLO VE TŘECH SKUPINÁCH PO TŘECH A POTOM OPĚT VE TŘECH SKUPINÁCH PO TŘECH. PRVENSTVÍ SI VYBOJOVALA DOMÁCÍ SABINKA MILOVÁ, KTERÁ V ROZHODUJÍCÍM ZÁPASE PORAZILA BARBORU BAČOVOU Z VODŇAN 21/19 . TOTO FINÁLE PATŘILO K NEJLEPŠÍM ZÁPASŮM TURNAJE. TŘETÍ MÍSTO SI VYBOJOVALA DOMINIKA HEJNOVÁ, PÁTÉ MÍSTO LINDA BOBROVÁ A DEVÁTÉ PETRA SYSLOVÁ - VŠECHNY Z DOMÁCÍHO KLUBU.

Ročník 1996

CHLAPCI:  NEJSTARŠÍ KATEGORIE BYLA I NEJPOČETNĚJI OBSAZENÁ. ZE 14ti CHLAPCŮ SE DO FINÁLE PROBOJOVALI VOJTĚCH LEGÁT ZE SOKOLA DOUBRAVKA A DOMÁCÍ JIŘÍ NOVOTNÝ. VE VZÁJEMNÉM ZÁPASE ZVÍTĚZIL LEGÁT 21/14 A CELKOVĚ ZVÍTĚZIL. JIRKA NOVOTNÝ VYBOJOVAL MÍSTO DRUHÉ A NA TŘETÍM SKONČIL (TEDY VYBOJOVAL) PETR JANOTA Z DOMÁCÍHO KLUBU. PATRIK FORNBAUM VYBOJOVAL MÍSTO OSMÉ A DAVID MIKÉCI MÍSTO ČTRNÁCTÉ - VŠE DOMÁCÍ HRÁČI.

DÍVKY: ZE TŘINÁCTIČLENÉHO STARTOVNÍHO POLE SE DO FINÁLE PROBOJOVALY JIŽ ZNÁMÉ TVÁŘE, MICHAELA KOUDELKOVÁ ZE SOKOLA KŘEMŽE A BARBORA KORDINOVÁ ZE SOKOLA ŠTĚPÁNOVICE. KOUDELKOVÁ ZVÍTĚZILA 21/9  A PRVNÍ MÍSTO OBSADILA POMĚRNĚ JEDNOZNAČNĚ. KORDINOVÉ PATŘÍ STŘÍBRO A TŘETÍ MÍSTO VYBOJOVALA DOMÁCÍ HANIČKA ŠVÉDOVÁ, KTERÁ PORAZILA V ZÁPASE O TŘETÍ MÍSTO NIKOLU HILÁKOVOU Z USK PLZEŇ 21/19 :-)) ŠESTÉ MÍSTO SI ZÍSKALA NELA KAVALÍROVÁ, DVANÁCTÉ MICHAELA RADOVÁ A TŘINÁCTÉ KATEŘINA SIROTKOVÁ - VŠE DOMÁCÍ HRÁČKY.

PŘÍŠTÍ TÝDEN SE HRAJE JIŽ DRUHÉ KOLO A PROPOZICE NAJDETE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH. TĚŠÍME SE NA DALŠÍ VAŠÍ ÚČAST

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio