Domů > Naše akce > Přípravky

- 1. kolo - článek a výsledky (15.4.2007)

VÝSLEDKY 1. KOLA 

1. KOLO PŘÍPRAVEK JE JIŽ ODEHRANÉ A CELKEM SE TURANEJ ZÚČASTNILO 66 HRÁČŮ A HRÁČEK Z JIHOČESKÉ OBLASTI A PLZNĚ. TURNAJ BYL OPĚT UKÁZKOU NEUVĚŘITELNÝCH BOJŮ, VELKÝCH RADOSTÍ A ČASTO I VELKÝCH SLZ. KAŽDÝ Z ÚČASTNÍKŮ SI ZAHRÁL CELKEM 4 ZÁPASY NA JEDEN SET 21ti BODŮ.

Ročník 1998 a mladší

CHLAPCI: CELKEM STARTOVALO ŠEST CHLAPCŮ A PO BOJÍCH V ZÁKLADNÍCH SKUPINÁCH SE VE FINÁLE UTKALI VOJTĚCH LAPÁČEK (SO ČB) A DOMÁCÍ VÍT GALLISTL. 21/6 ZVÍTĚZIL LAPÁČEK A VYBOJOVAL SI CELKOVÉ PRVNÍ MÍSTO. Z DOMÁCÍCH VYBOJOVAL 3. MÍSTO TOMÁŠ FALADA A 6. MÍSTO PETR DAŇHEL.

DÍVKY: V NEJMLADŠÍ KATEGORII STARTOVALO CELKEM 11 DÍVEK. DÍKY ZVOLENÉMU SYSTÉMU ODEHRÁL V TURNAJI KAŽDÝ 3-4 ZÁPASY, TO PODLE POČTU V DANÉ KATEGORII. VE FINÁLE NASTOUPILA BARBORA ŠIMONÍKOVÁ PROTI NATÁLII KOCOVÉ (OBĚ JSOU Z VODŇAN). ÚSPĚŠŇJEŠÍ BYLA ŠIMONÍKOVÁ, KTERÁ ZVÍTĚZILA 21/13 A VYBOJOVAL SI PRVNÍ MÍSTO. Z DOMÁCÍCH HRÁČEK BYLA NEJLEPŠÍ KATEŘINA KUNTOŠOVÁ, KTERÁ VYBOJOVALA 5. MÍSTO. V ZÁPASE O 5.  MÍSTO PORAZILA DALŠÍ DOMÁCÍ HRÁČKU EVU HNILIČKOVOU 21/13. HNILIČKOVÁ SI VYBOJOVALA MÍSTO ŠESTÉ, TEREZA MARKOVCOVÁ MÍSTO SEDMÉ, LUCIE KOTYZOVÁ MÍSTO OSMÉ (TA BYLA VYHLÁŠENA JAKO NEJMLADŠÍ ÚČASTNICE), ADÉLA ŠENKÝŘOVÁ MÍSTO DESÁTÉ A KATEŘINA SAMOHEJLOVÁ MÍSTO JEDENÁCTÉ.

Ročník 1997

CHLAPCI: CELKEM 13 CHLAPCŮ BOJOVALO O CO NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ. DO FINÁLE SE PROBOJOVALI JAN LOUDA Z TJ BÍLÁ HORA A JINDŘICH KUKAČ ZE SOKOLA KŘEMŽE. V POMĚRNĚ VYROVNANÉM ZÁPASE ZVÍTĚZIL LOUDA 21/16 A VYBOJOVAL SI PRVNÍ MÍSTO. KUKAČ VYBOJOVAL 2. MSÍTO. V ZÁPASE O TŘETÍ SÍTO ZVÍTĚZIL DOMÁCÍ DARIO SIVIGLIA NAD RADKEM PISTULKOU Z USK PLZEŇ 21/13 A VYBOJOVAL SI TŘETÍ MÍSTO. SAMUEL FREI VYBOJOVAL MÍSTO PÁTÉ, RADOVAN KÁCAL MÍSTO ŠESTÉ, JAN KANDLÍK MÍSTO DESÁTÉ A MARTIN ŠUHAJDA MÍSTO DVANÁCTÉ (VŠE DOMÁCÍ HRÁČI).

DÍVKY: 9 DÍVEK HRÁLO VE TŘECH SKUPINÁCH PO TŘECH A POTOM OPĚT VE TŘECH SKUPINÁCH PO TŘECH. PRVENSTVÍ SI VYBOJOVALA DOMÁCÍ SABINKA MILOVÁ, KTERÁ V ROZHODUJÍCÍM ZÁPASE PORAZILA BARBORU BAČOVOU Z VODŇAN 21/19 . TOTO FINÁLE PATŘILO K NEJLEPŠÍM ZÁPASŮM TURNAJE. TŘETÍ MÍSTO SI VYBOJOVALA DOMINIKA HEJNOVÁ, PÁTÉ MÍSTO LINDA BOBROVÁ A DEVÁTÉ PETRA SYSLOVÁ - VŠECHNY Z DOMÁCÍHO KLUBU.

Ročník 1996

CHLAPCI:  NEJSTARŠÍ KATEGORIE BYLA I NEJPOČETNĚJI OBSAZENÁ. ZE 14ti CHLAPCŮ SE DO FINÁLE PROBOJOVALI VOJTĚCH LEGÁT ZE SOKOLA DOUBRAVKA A DOMÁCÍ JIŘÍ NOVOTNÝ. VE VZÁJEMNÉM ZÁPASE ZVÍTĚZIL LEGÁT 21/14 A CELKOVĚ ZVÍTĚZIL. JIRKA NOVOTNÝ VYBOJOVAL MÍSTO DRUHÉ A NA TŘETÍM SKONČIL (TEDY VYBOJOVAL) PETR JANOTA Z DOMÁCÍHO KLUBU. PATRIK FORNBAUM VYBOJOVAL MÍSTO OSMÉ A DAVID MIKÉCI MÍSTO ČTRNÁCTÉ - VŠE DOMÁCÍ HRÁČI.

DÍVKY: ZE TŘINÁCTIČLENÉHO STARTOVNÍHO POLE SE DO FINÁLE PROBOJOVALY JIŽ ZNÁMÉ TVÁŘE, MICHAELA KOUDELKOVÁ ZE SOKOLA KŘEMŽE A BARBORA KORDINOVÁ ZE SOKOLA ŠTĚPÁNOVICE. KOUDELKOVÁ ZVÍTĚZILA 21/9  A PRVNÍ MÍSTO OBSADILA POMĚRNĚ JEDNOZNAČNĚ. KORDINOVÉ PATŘÍ STŘÍBRO A TŘETÍ MÍSTO VYBOJOVALA DOMÁCÍ HANIČKA ŠVÉDOVÁ, KTERÁ PORAZILA V ZÁPASE O TŘETÍ MÍSTO NIKOLU HILÁKOVOU Z USK PLZEŇ 21/19 :-)) ŠESTÉ MÍSTO SI ZÍSKALA NELA KAVALÍROVÁ, DVANÁCTÉ MICHAELA RADOVÁ A TŘINÁCTÉ KATEŘINA SIROTKOVÁ - VŠE DOMÁCÍ HRÁČKY.

PŘÍŠTÍ TÝDEN SE HRAJE JIŽ DRUHÉ KOLO A PROPOZICE NAJDETE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH. TĚŠÍME SE NA DALŠÍ VAŠÍ ÚČAST

Propozice

31.1.2020

MČR dospělých, Plzeň

8.2.2020

GPA U15, Hradec Králové

10.2.2020

Jarní prázdniny, soustředění ČK

11.2.2020

ME družstev mužů/žen, Liévin

15.2.2020

GPA U17, Hradec Králové

18.2.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

19.2.2020

ICH Rakouska, Vídeň

22.2.2020

KPDŽ, 2. kolo, Vodňany

22.2.2020

Veteran GP, 1. kolo, Plzeň

23.2.2020

Extraliga, 4. kolo, Český Krumlov

29.2.2020

GPB U13, Karlovy Vary

29.2.2020

GPB U19, Orlová

29.2.2020

GPC U17, České Budějovice

7.3.2020

GPB U15, Pardubice

7.3.2020

GPD U13, ČB

7.3.2020

GPC dosp., Tábor

8.3.2020

Minibadminton, ČB

8.3.2020

OPJ U11, České Budějovice

10.3.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

12.3.2020

IS ČR, Karviná

14.3.2020

3.kolo KPDŽ, ČK

14.3.2020

GPB U17, Dobřany

14.3.2020

GPD dosp., Strakonice

21.3.2020

Extraliga, čtvrtfinále

21.3.2020

KPDD 1.tř J-Z, Plzeň

21.3.2020

OPJ U19, Tábor

21.3.2020

OPJ U15, České Budějovice

28.3.2020

GPA dospělých, Plzeň

28.3.2020

soustředění OTP, ČK

2.4.2020

BEC U17, Český Krumlov

4.4.2020

GPC U13, Tábor

18.4.2020

OPJ U13, České Budějovice

18.4.2020

Veteran GP, 2. kolo. Dvůr Králové

19.4.2020

OPJ U19, České Budějovice

22.4.2020

soustředě OTP, Český Krumlov

25.4.2020

Reg. Výběry U13, Český Krumlov

26.4.2020

GPC U19, České Budějovice

1.5.2020

GPC U17, Tábor

2.5.2020

GPA U13, Šumperk

2.5.2020

GPA U19, Brno

9.5.2020

GPA U15, Hradec Králové

16.5.2020

soustředění OTP, ČK

16.5.2020

MČR U11,

16.5.2020

GPA U17, Praha

23.5.2020

Přípravky minibadminton, ČK

23.5.2020

GPB U13, Praha

23.5.2020

GPB U17, Brno

30.5.2020

GPB U15, Praha

6.6.2020

GPB U17, Dobřany

12.6.2020

Oliver Cup U15, Český Krumlov

13.6.2020

MČR veteránů, Most

26.7.2020

Summer Camp I, ČK

2.8.2020

Summer Camp II, ČK

23.8.2020

Letní klubové soustředění

27.12.2020

Zimní klubové soustředění, ČK

30.12.2020

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio