Domů > Naše akce > Přípravky

- 1. kolo - článek a výsledky (22.3.2014)

Přípravky 2014 I. kolo – Český Krumlov - ve sportovní hale v Českém Krumlově byl v sobotu zahájen tradiční seriál soutěží Přípravek 2014 prvním kolem, na kterém startovalo v třech věkových kategoriích (U-11, U-10, U-9) 76 závodníků z České republiky. Na startu byla řada hráčů z Jižních Čech, kromě domácích SKB Český Krumlov, tak i mladí adepti badmintonu ze Sokola Křemže, dvou klubů BC a Sokola Č. Budějovice, Sokola Štěpánovice, SKB Tábor, Sokola Vodňany, Sn Jindřichův Hradec, SK Dobrá Voda. ČZ Strakonice.

PŘEHLED VÝSLEDKŮ

DÍVKY 2003

1.  Šmikmátorová Linda (SKB Český Krumlov)

2.  Schořová Adéla (BaC Kladno)

3.  Štronerová Michaela (SKB Český Krumlov)

4.  Berková Barbora (SKB Český Krumlov)

6.  Jedličková Martina (SKB Český Krumlov)

15. Fenclová Rozálie (SKB Český Krumlov)

16. Janotová Nela (SKB Český Krumlov)

CHLAPCI 2003

1.  Tancer Adam (SKB Český Krumlov)

2.  Marťán Adam (SKB Český Krumlov)

3.  Hrubec Pavel (BaC Kladno)

DÍVKY 2004

1.  Ševčíková Martina (Agrotec Hustopeče)

2.  Hulcová Viktorie (SKB Český Krumlov)

3.  Babková Vendula (Sokol Štěpánovice)

6.  Petroušková Natálie (SKB Český Krumlov)

7.  Bierbaumer Marie (SKB Český Krumlov)

CHLAPCI 2004

1.  Mojcher Jonáš (SKB Český Krumlov)

2.  Jirovec Václav (Sokol Křemže)

3.  Horváth Benjamín (SK Badminton Tábor)

4.  Jelínek Jaroslav (SKB Český Krumlov)

DÍVKY 2005 a mladší

1.  Muchová Justýna (BR Rychnov)

2.  Konderová Michaela (Bílá Hora)

3.  Kalbáčová Alena (ČZ Strakonice)

6.  Berková Kateřina (SKB Český Krumlov)

9.  Kalošová Ema (SKB Český Krumlov)

CHLAPCI 2005 a mladší

1.  Maňásek Pavel (BR Rychnov)

2.  Dvořák Daniel (Sokol České Budějovice)

3.  Tancer Robin (SKB Český Krumlov)

5.  Fuciman Patrik (SKB Český Krumlov)

8.  Šmikmátor Jiří (SKB Český Krumlov)

14. Šober Jakub (SKB Český Krumlov)

15. Ševčík Adam (SKB Český Krumlov)

... fotogalerie ...

 

Propozice

Badminton pro veřejnost

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

1.10.2021

Slovak Youth Int. U13, Trenčín

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

7.10.2021

FS Bulharska, Sofie

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

13.10.2021

ICH Holandska, Almere

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio