Domů > Naše akce > Přípravky

- 2. kolo - článek a výsledky (20.4.2013)

VÝSLEDKY 2.KOLA 

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY PO 2.KOLE 

Přehled vítězů a výsledků Jihočechů:

Kategorie - dívky 2002:

1. Hejnová Julia (SKB Český Krumlov)

2. Kršíková Eliška (Sokol Štěpánovice)

3. Koudelková Lucie (Sokol Křemže)

5. Cibulková Eva (SKB Český Krumlov)

6. Bouberlová Tereza (Sokol Vodňany)

7. Bernasová Zuzana (SK Dobrá Voda)

8. Hanzlíková Miroslava (SKB Český Krumlov)

Kategorie - chlapci 2002:

1. Švejda Tomáš (SKB Český Krumlov)

2. Blažek Jan (Sokol Dobruška)

3. Ženíšek Dominik (Plzeň - Sokol Doubravka)

4. Oros Jan (SKB Český Krumlov)

5. Kalbáč Štěpán (ČZ Strakonice)

6. Filip Kristián (SKB Český Krumlov)

7. Novotný Aleš (SKB Český Krumlov)

8. Bartošík Adam (TJ Sokol České Budějovice)

9. Koktavý Jiří (Sokol Štěpánovice)

10. Zavadil Filip (Sokol České Budějovice)

11. Kadeřávek Adam (SKB Tábor)

12. Mrvík František (Sokol Vodňany)

13. Černý Radek (SKB Český Krumlov)

14. Fejgl Tomáš (Sokol České Budějovice)

15. Steier Pavel (SK Dobrá Voda)

16. Jelínek David (SKB Český Krumlov)

17. Dlab Matěj (SKB Tábor)  

Kategorie - dívky 2003:

1. Štronerová Michaela (SKB Český Krumlov)

2. Jedličková Martina (SKB Český Krumlov)

3. Štěrbáková Sára (USK Plzeň)

6. Berková Barbora (SKB Český Krumlov)

10. Hrubá Leona (Sokol Štěpánovice)

11. Galášková Eliška (Sokol Křemže)

12. Kryeziv Vanesa (TJ Sokol České Budějovice)

Kategorie - chlapci 2003:

1. Hora Jan (TJ Bílá Hora - Plzeň)

2. Buchtele Alan (Sokol Vodňany)

3. Hrubec Pavel (Hamr Praha)

4. Tancer Adam (SKB Český Krumlov)

5. Šimůnek Hubert (BSC Jindřichův Hradec)

6. Marťán Adam (SKB Český Krumlov)

7. Samec Jan (SK Dobrá Voda)

8. Fošum František (SKB Český Krumlov)

9. Hazuka Jiří (Sokol Vodňany)

10. Ječmínek Adam (Sokol České Budějovice)

11. Maštěra Ondřej (Sokol České Budějovice)

12. Hazuka Jakub (Sokol Vodňany)

13. Musil Jakub (SKB Český Krumlov)

Kategorie - dívky 2004 a mladší:

1. Hulcová Viktorie (SKB Český Krumlov)

2. Babková Vendula (Sokol Štěpánovice)

3. Petroušková Natálie (SKB Český Krumlov)

4. Kalbáčová Alena (ČZ Strakonice)

7. Růžičková Renata (SKB Český Krumlov)

8. Košanová Lucie (TJ Sokol České Budějovice)

9. Madarová Adéla (Sokol Vodňany)  

Kategorie - chlapci 2004 a mladší:

1. Tancer Robin (SKB Český Krumlov)

2. Jirovec Václav (Sokol Křemže)

3. Jelínek Jaroslav (SKB Český Krumlov)

4. Hort Vojtěch (Sokol Vodňany)

5. Horváth Benjamín (SKB Tábor)

6. Kříž Matyáš (SK Dobrá Voda)

7. Holý Vojtěch (Sokol Vodňany)

8. Kozák Ondřej (SKB Český Krumlov)

9. Fuciman Patrik (SKB Český Krumlov)

10. Šmikmátor Jiří (SKB Český Krumlov)

HLAVNÍ PARTNEŘI SERIÁLU TURNAJŮ PŘÍRPAVEK 2013

 

Propozice

Badminton pro veřejnost

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

1.10.2021

Slovak Youth Int. U13, Trenčín

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

7.10.2021

FS Bulharska, Sofie

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

13.10.2021

ICH Holandska, Almere

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio