Domů > Naše akce > Přípravky

- 2. kolo - článek a výsledky (25.4.2015)

PŘÍPRAVKY - 2.KOLO-VÝSLEDKY - DÍVKY 2004 

PŘÍPRAVKY - 2.KOLO-VÝSLEDKY - CHLAPCI 2004

PŘÍPRAVKY - 2.KOLO-VÝSLEDKY - CHLAPCI 200

PŘÍPRAVKY - 2.KOLO-VÝSLEDKY - DÍVKY 2005

PŘÍPRAVKY - 2.KOLO-VÝSLEDKY - DÍVKY 2006 A MLADŠÍ

PŘÍPRAVKY - 2.KOLO-VÝSLEDKY- CHLAPCI 2006 A MLADŠÍ

PŘÍPRAVKY - 2.KOLO-VÝSLEDKY

Výsledky 2. kola (25. dubna 2015)

DÍVKY 2004

1. Babková Vendula (Sokol Štěpánovice)

2. Neubauerová Klára (Sokol České Budějovice)

3. Hulcová Viktorie (SKB Český Krumlov) 

CHLAPCI 2004

1. Tancer Robin (SKB Český Krumlov)

2. Hrubec Pavel (BaC Kladno)

3. Maňásek Pavel (Badminton Rychnov nad Kněžnou)

4. Jelínek Jaroslav (SKB Český Krumlov)

6. Mojcher Jonáš (SKB Český Krumlov)

DÍVKY 2005

1. Soukupová Natálie (Sokol Dobruška)

2. Benediktová Klára (USK Plzeň)

3. Kortusová Barbora (Badminton ČB)

CHLAPCI 2005

1. Dvořák Daniel (Sokl České Budějovice)

2. Dvořák David (Sokol Vodňany)

3. Kryeziu Dominik (Sokol České Budějovice)

7. Šober Jakub (SKB Český Krumlov)

15. Ševčík Adam (SKB Český Krumlov)

16. Kuzbas Kristián (SKB Český Krumlov)

DÍVKY 2006 a mladší

1. Dušátková Anna (Sokol České Budějovice)

2. Vondrová Tereza (Badminton ČB)

3. Zavadilová Terezie (Skol České Budějovice)

6. Hulcová Jolana (SKB Český Krumlov)

7. Mikešová Eliška (SKB Český Krumlov)

10. Půlpánová Denisa (SKB Český Krumlov)

11. Kozáková Kristýna (SKB Český Krumlov)

12. Hadravová Simona (SKB Český Krumlov)

CHLAPCI 2006 a mladší

1.  Fuciman Patrik (SKB Český Krumlov)

2.  Podolka Maxim (Sokol České Budějovice)

3. Bouberle Jakub (Skol Vodňany)

4. Pražák Denis (SKB Český Krumlov)

5. Šmikmátor Jiří (SKB Český Krumlov)

11. Jurný Petr (SKB Český Krumlov)

12. Dolanský Vít (SKB Český Krumlov)

13. Marťán Michal (SKB Český Krumlov)

PRŮBĚŽNÉ PŘADÍ PO 2. KOLE

DÍVKY 2004 - 1. Babková Vendula (Sokol Štěpánovice) 2 body, 2. Neubauerová Klára (Sokol České Budějovice) 5 bodů, 3. Muchová Justýna 6 bodů, 4. Hulcová Viktorie 8 bodů, 6. Petroušková Natálie 12 bodů

CHLAPCI 2004 - 1. Tancer Robin 2 body, 2. Maňásek Pavel (Badminton Rychnov nad Kněžnou) 6 bodů, 3. Ret Daniel (Badminton Rychnov nad Kněžnou) 7 bodů, 4. Jelínek Jaroslav 8 bodů, 8. Mojcher Jonáš 15 bodů

DÍVKY 2005 – 1. Soukupová Natálie (Sokol Dobruška) 4 body, 2. 3. Kortusová Barbora (Badminton ČB) 4 body, 3.Benediktová Klára (USK Plzeň) 7 bodů, 8. Kalošová Ema 16 bodů

CHLAPCI 2005 - 1. Dvořák Daniel (Sokl České Budějovice) 3 body, 2. Kryeziu Dominik (Sokol České Budějovice) 6 bodů, 3. Dvořák David (Sokol Vodňany) 8 bodů, 11. Šober Jakub 20 bodů, 18. Kuzbas Kristián 34 bodů, 19. Nutil Jakub 34 bodů, 20. Ševčík Adam 35 bodů

DÍVKY 2006 a mladší – 1. Vondrová Tereza (Badminton ČB) 4 body, 2. Dušátková Anna (Sokol České Budějovice) 6 bodů, 3. Zavadilová Terezie (Skol České Budějovice) 9 bodů, 7. Mikešová Eliška 15 bodů, 8.Hulcová Jolana 16 bodů, 10. Berková Kateřina 17 bodů, 11. Půlpánová Denisa 21 bodů, 12. Sedláčková Sabina 22 bodů, 14. Hadravová Simona 24 bodů, 15. Kozáková Kristýna 24 bodů

CHLAPCI 2006 a mladší – 1.  Fuciman Patrik 2 body, 2.  Podolka Maxim (Sokol České Budějovice) 4 body, 3. Bouberle Jakub (Skol Vodňany) 6 bodů, 4. Šmikmátor Jiří 9 bodů, 5. Pražák Denis 11 bodů, 12. Marťán Michal 24 bodů, 13. Dolanský Vít 25 bodů, 14. Jurný Petr 27 bodů 

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio