Domů > Naše akce > Přípravky

- 2. kolo - článek a výsledky (4.4.2009)

VÝSLEDKY 2. KOLA PŘÍPRAVEK 2009

Sobotní maratón přinesl velmi zajímavé výsledky. Kompletní výsledky 2. kola včetně průběžného pořadí po dvou odehraných kolech si můžete stáhnout a prohlédnout. Proto jen telegraficky:

V kategorii dívek ročník 2000 a mladší si krumlovské hráčky Michaela Freiová a Lucie Kotyzová vyměnily role z předchozího kola. Tentokrát byla ve finále úspěšnější Míša a těsným výsledkem 21:19 vybojovala zlato. Protože jejich vzájemný souboj v minulém kole skončil s opačným, ale stejným skóre, bude třetí kolo opravdu zajímavé.

Ve stejné věkové kategorii chlapců potvrdil suverenitu z minulého kola domácí Nicola Siviglia,

který si ve finále poradil s Adamem Kostrhunem za Slavoje Podivín. Nicola má před posledním kolem slibný náskok. Zvládne roli favorita?

Stejně suverénní byla i další hráčka z domácí líhně Tereza Markovcová, která obhájila prvenství v kategorii dívek ročník 1999. Na rozdíl od prvního kola však musela o vítězství tvrdě bojovat s novými soupeřkami z TJ Polabiny Pardubice - Pavlínou Krpatovou a Michaelou Fuchsovou.

Podobná situace jako v kategorii nejmladších dívek nastala i v kategorii chlapců ročník 1999. Ve vypjatém a dramatickém finále porazil budějovický Vojtěch Lapáček Petra Berana z Křemže. V průběžném pořadí je Petr v čele jen díky lepšímu skóre ze vzájemných duelů. Třetí kolo bude i zde rozhodující. Třetí místo vybojoval domácí Marek Jakeš a posunul se díky tomu také na průběžnou bronzovou pozici v celkovém hodnocení.

V kategorii dívek ročník 1998 rozčeřila stojaté jihočeské vody výborně hrající Veronika Srncová ze Sokola Židlochovice. Úspěch o to cennější, že tato hráčka věkem patří ještě do kategorie 1999. Ostaršena byla na vlastní žádost a ukázalo se, že své síly rozhodně nepřecenila. Střírné místo patří Báře Šimoníkové za Sokola Vodňany. Bronz si do Plzně odvezla Anna Legátová ze Sokola Doubravka. Nepopulární, ale přesto cenné čtvrté místo zbylo na domácí Kateřinu Kuntošovou.

Kategorii chlapců ročník 1998 ovládli, stejně jako v kole minulém, zástupci jihomoravské badmintonové školy. První místo suverénně obhájil Petr Gola (Sokol Židlochovice), který ve finále zdolal Jiřího Bureše (Sokol Brno Jehnice). Na stupně vítězů se vešel ještě třetí Denis Hurych (Polabiny Pardubice).

Další fotografie naleznete v sekci FOTOGALERIE.

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio