Domů > Naše akce > Přípravky

- 3. kolo - článek a výsledky (1.6. 2013)

PŘÍPRAVKY - VÝSLEDKY 3. KOLA 

PŘÍPRAVKY - KONEČNÉ VÝSLEDKY 

3. kolo - Přehled výsledků:

Kategorie - dívky 2002:

1. Hejnová Julia (SKB Český Krumlov) 

2. Koudelková Lucie (Sokol Kremže)

3. Šmídová Martina (BKV Plzeň)

4. Vejskrabová Simona (SKB český Krumlov)

Kategorie - chlapci 2002:

1. Švejda Tomáš (SKB Český Krumlov)

2. Kalbáč Štěpán (ČZ Strakonice)

3. Blažek Jan (Sokol Dobruška)

4. Filip Kristián (SKB Český Krumlov)

6. Novotný Aleš (SKB Český Krumlov)

9. Oros Jan (SKB Český Krumlov)

10. Jelínek David (SKB Český Krumlov)

Kategorie - dívky 2003:

1. Štronerová Michaela (SKB Český Krumlov)

2. Šmikmátorová Linda (SKB Český Krumlov)

3. Jedličková Martina (SKB Český Krumlov)

4. Berková Barbora (SKB Český Krumlov)

Kategorie - chlapci 2003:

1. Hora Jan (TJ Bílá Hora - Plzeň)

2. Ječmínek Adam (Sokol České Budějovice)

3. Buchtele Alan (Sokol Vodňany)

6. Tancer Adam (SKB Český Krumlov)

7. Marťán Adam (SKB Český Krumlov)

11. Fošum František (SKB Český Krumlov) 

Kategorie - dívky 2004 a mladší:

1. Hulcová Viktorie (SKB Český Krumlov)

2. Babková Vendula (Sokol Štěpánovice)

3. Nováková Veronika (TJ Slovan Karlovy Vary)

6. Petroušková Natálie (SKB Český Krumlov)

8. Růžičková Renata (SKB Český Krumlov)

12. Bierbaunerová Marie (SKB Český Krumlov)

Kategorie - chlapci 2004 a mladší:

1. Jirovec Václav (Sokol Křemže)

2. Mojcher Jonáš (SKB Český Krumlov)

3. Tancer Robin (SKB Český Krumlov)

4. Jelínek Jaroslav (SKB Český Krumlov)

9. Fuciman Patrik (SKB Český Krumlov)

10. Kozák Ondřej (SKB Český Krumlov)

12. Šmikmátor Jiří (SKB Český Krumlov)

Konečné pořadí seriálu přípravek 2012

Kategorie - dívky 2002:

1. Hejnová Julia (SKB Český Krumlov) 

2. Koudelková Lucie (Sokol Kremže)

3. Šmídová Martina (BKV Plzeň)

5. Cibulková Eva (SKB Český Krumlov)

9. Vejskrabová Simona (SKB český Krumlov)

10. Melenová Kateřina (SKB Český Krumlov) 

11. Hanzlíková Miroslava (SKB Český Krumlov)

Kategorie - chlapci 2002:

1. Švejda Tomáš (SKB Český Krumlov)

2. Kalbáč Štěpán (ČZ Strakonice)

3. Blažek Jan (Sokol Dobruška)

4. Oros Jan (SKB Český Krumlov)

7. Novotný Aleš (SKB Český Krumlov)

8. Filip Kristián (SKB Český Krumlov)

14. Jelínek David (SKB Český Krumlov)

16. Černý Radek (SKB Český Krumlov)

17. Dolanský Lukáš (SKB Český Krumlov)

Kategorie - dívky 2003:

1. Štronerová Michaela (SKB Český Krumlov)

2. Jedličková Martina (SKB Český Krumlov)

3. Berková Barbora (SKB Český Krumlov) 

5. Šmikmátorová Linda (SKB Český Krumlov)

Kategorie - chlapci 2003:

1. Hora Jan (TJ Bílá Hora - Plzeň)

2. Buchtele Alan (Sokol Vodňany)

3. Tancer Adam (SKB Český Krumlov)

6. Marťán Adam (SKB Český Krumlov)

13. Fošum František (SKB Český Krumlov)

16. Musil Jakub (SKB Český Krumlov)

Kategorie - dívky 2004 a mladší:

1. Hulcová Viktorie (SKB Český Krumlov)

2. Babková Vendula (Sokol Štěpánovice)

3. Nováková Veronika (TJ Slovan Karlovy Vary)

5. Petroušková Natálie (SKB Český Krumlov)

8. Růžičková Renata (SKB Český Krumlov)

12. Bierbaunerová Marie (SKB Český Krumlov)

Kategorie - chlapci 2004 a mladší: 

1. Jirovec Václav (Sokol Křemže)

2. Tancer Robin (SKB Český Krumlov)

3. Jelínek Jaroslav (SKB Český Krumlov)

7. Mojcher Jonáš (SKB Český Krumlov)

8. Kozák Ondřej (SKB Český Krumlov)

9. Fuciman Patrik (SKB Český Krumlov)

13. Šmikmátor Jiří (SKB Český Krumlov)

... FOTOGALERIE ...

HLAVNÍ PARTNEŘI SERIÁLU TURNAJŮ PŘÍRPAVEK 2013

 

Propozice

12.12.2019

ICH Itálie, Miláno

14.12.2019

GPD dosp., Vodňany

16.12.2019

Exhibice Mistra Evropy, Brno

19.12.19

IS Turecka, Ankara

27.12.2019

Klub. soustředění, ČK

30.12.2019

Předsilvestrovský turnaj, ČK

1.1.2020

Novoroční výstup na Kleť

4.1.2020

GPC U13, České Budějovice

4.1.2020

GPC U19 - bude určeno

4.1.2020

GPD dosp., Strakonice

6.1.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

9.1.2020

IS Estonska

11.1.2020

GPA dosp., Č.Těšín

11.1.2020

GPC U17, Tábor

18.1.2020

KPDŽ, 1. kolo, ČB

18.1.2020

Extraliga, 3. kolo

18.1.2020

KPDD 1.tř J-Z, Plzeň

19.1.2020

Extraliga, 3. kolo

25.1.2020

GPA U13, Praha

25.1.2020

Minibadminton, ČB

25.1.2020

OPJ dosp., Český Krumlov

25.1.2020

GPA U19, Praha

31.1.2020

MČR dosp.

1.2.2020

GPC U15, bude upřesněno

8.2.2020

GPA U15, Hradec Králové

10.2.2020

Jarní prázdniny, soustředění ČK

15.2.2020

GPA U17, Hradec Králové

18.2.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

19.2.2020

ICH Rakouska

22.2.2020

KPDŽ, 2. kolo, Vodňany

23.2.2020

Extraliga, 4. kolo

29.2.2020

GPB U13, Karlovy Vary

29.2.2020

GPB U19, Orlová

29.2.2020

GPC U17, České Budějovice

7.3.2020

GPB U15, Pardubice

7.3.2020

GPD U13, ČB

7.3.2020

GPC dosp., Tábor

10.3.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

12.3.2020

IS ČR, Karviná

14.3.2020

3.kolo KPDŽ, ČK

14.3.2020

GPB U17, Dobřany

14.3.2020

GPD dosp., Strakonice

21.3.2020

Extraliga, čtvrtfinále

21.3.2020

KPDD 1.tř J-Z, Plzeň

28.3.2020

soustředění OTP, ČK

22.4.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

16.5.2020

soustředění OTP, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio