Domů > Naše akce > Přípravky

- 3. kolo - článek a výsledky (21.5.2017)

Umístění na prvních třech místech a našich nadějí ve třetím kole:

Chlapci 2009 a mladší: 1. Lukáš Círek (Štěpánovice), 2. Matyáš Puffr, 3. Adam Buchálek (So ČB), 4. Jan Kubák (So ČB)

Dívky 2009 a mladší: 1. Vanessa Pražáková, 2. Martina Meškanová, 3. Vendula Dušátková (So ČB), 4. Mája Kordíková, 5. René Prokopová

Chlapci 2008: 1. Martin Fiktus (Štěpánovice), 2. Tobiáš Zubr (So ČB), 3. Petr Sochor (Vodňany), 4. David Šváb, 5. Damián Tesař, 7. Lukáš Moravec

Dívky 2008: 1. Eliška Mikešová, 2. Vanesa Šemberová (Dobrá Voda u ČB), 3. Denisa Půlpánová, 4. Tereza Pavlyková, 5. Simona Hadravová

Chlapci 2007: 1. Jakub Bouberle (Vodňany), 2. Petr Jurný, 3. Dennis Pražák, 4 Jáchym Horváth, 6 Michal Marťán

Dívky 2007: 1. Stella Reitingerová (Křemže), 2. Barbora Kubáková 3. Tereza Zavadilová (obě So ČB), 4. Bára Bouberlová (Vodňany), 5. Eva Fišerová, 6. Kateřina Berková, 10. Kristýna Kozáková, 11. Bára Krištofová, 14. Nela Kordíková

Celkoví vítězové seriálu: 

Chlapci 2009 a mladší: 1. Lukáš Círek (Štěpánovice), 2. Matyáš Puffr, 3. Adam Buchálek (So ČB), 4. František Vrchotický (So ČB)

Dívky 2009 a mladší: 1. Vanessa Pražáková, 2. Martina Meškánová, 3. Vendula Dušátková (So ČB), 4. Mája Kordíková

Chlapci 2008: 1. Tobiáš Zubr (So ČB), 2. Petr Sochor (Vodňany), 3. David Šváb 4. Martin Fiktus (Štěpánovice)

Dívky 2008: 1. Eliška Mikešová, 2. Denisa Púlpánová, 3. Tereza Pavlyková, 4. Simona Hadravová

Chlapci 2007: 1. Jakub Bouberle (Vodňany), 2. Petr Jurný, 3. Dennis Pražák, 4. Jan Duda (So ČB)

Dívky 2007: 1. Stella Reitingerová (Křemže), 2 Bára Bouberlová (Vodňany), 3. Eva Fišerová, 4. Tereza Zavadilová (So ČB)

 

Propozice

12.12.2019

ICH Itálie, Miláno

14.12.2019

GPD dosp., Vodňany

16.12.2019

Exhibice Mistra Evropy, Brno

19.12.19

IS Turecka, Ankara

27.12.2019

Klub. soustředění, ČK

30.12.2019

Předsilvestrovský turnaj, ČK

1.1.2020

Novoroční výstup na Kleť

4.1.2020

GPC U13, České Budějovice

4.1.2020

GPC U19 - bude určeno

4.1.2020

GPD dosp., Strakonice

6.1.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

9.1.2020

IS Estonska

11.1.2020

GPA dosp., Č.Těšín

11.1.2020

GPC U17, Tábor

18.1.2020

KPDŽ, 1. kolo, ČB

18.1.2020

Extraliga, 3. kolo

18.1.2020

KPDD 1.tř J-Z, Plzeň

19.1.2020

Extraliga, 3. kolo

25.1.2020

GPA U13, Praha

25.1.2020

Minibadminton, ČB

25.1.2020

OPJ dosp., Český Krumlov

25.1.2020

GPA U19, Praha

31.1.2020

MČR dosp.

1.2.2020

GPC U15, bude upřesněno

8.2.2020

GPA U15, Hradec Králové

10.2.2020

Jarní prázdniny, soustředění ČK

15.2.2020

GPA U17, Hradec Králové

18.2.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

19.2.2020

ICH Rakouska

22.2.2020

KPDŽ, 2. kolo, Vodňany

23.2.2020

Extraliga, 4. kolo

29.2.2020

GPB U13, Karlovy Vary

29.2.2020

GPB U19, Orlová

29.2.2020

GPC U17, České Budějovice

7.3.2020

GPB U15, Pardubice

7.3.2020

GPD U13, ČB

7.3.2020

GPC dosp., Tábor

10.3.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

12.3.2020

IS ČR, Karviná

14.3.2020

3.kolo KPDŽ, ČK

14.3.2020

GPB U17, Dobřany

14.3.2020

GPD dosp., Strakonice

21.3.2020

Extraliga, čtvrtfinále

21.3.2020

KPDD 1.tř J-Z, Plzeň

28.3.2020

soustředění OTP, ČK

22.4.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

16.5.2020

soustředění OTP, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio