Domů > Naše akce > Přípravky

- 3. kolo - článek a výsledky (4.6.2016)

 

3. KOLO - Umístění na prvních třech místech a našich nadějí:

CHLAPCI ročník 2006 - 1. Fuciman Patrik (SKB ČK) 29 bodů, 2. Bouberle Jakub (TJ Sokol Vodňany) 24 bodů, 3. Podolka Maxim (TJ Sokol ČB) 14 bodů, 4. Šmikmátor Jiří (SKB ČK) 14 bodů

DÍVKY ročník 2006 - 1. Bártová Apolena (Sokol Polabiny Pardubice) 27 bodů, 2. Klačanská Ella (Bedminto Půchov) 21 bodů, 3. Kruhová Lucie (VSK VUT Brno) 18 bodů, 6. Hulcová Jolana 13 bodů

CHLAPCI ročník 2007 - Duda Jan (SK Dobrá Voda u ČB) 25 bodů, 2. Jurný Petr (SKB ČK) 20 bodů, 3. Pražák Dennis 19 bodů, 6. Jílek Jakub 9. Bodů, 7. Marťán Michal 5 bodů,

DÍVKY ročník 2007 - 1. Reitingerová Stella (TJ Sokol Křemže) 23 bodů, 2. Berková Kateřina 21 Bodů, 3. Zavadilová Terezie (TJ Sokol České Budějovice) 20 bodů, 5. Fišerová Eva 18 bodů, 7. Kozáková Kristýna 14 bodů, 9. Krištofová Bára 14 bodů, 11. Floriánová Terezie 5 bodů, 12.  Vosátková Klára 3 body, (všechny SKB ČK)

CHLAPCI ročník 2008 a mladší - 1. Titěra Filip (Sokol Meteor Praha – Radotín) 27 bodů, 2. Fiktus Martin (TJ Sokol Štěpánovice) 24 bodů, 3. Sochor Petr (TJ Sokol Vodňany) 18 bodů, 6. Šváb David 14 bodů, 7. Tesař Damián 14 bodů, 8. Puffr Matyáš 14 bodů, 9. Moravec Lukáš 10 bodů, 11. Šejda Matěj 4. body

DÍVKY ročník 2008 a mladší - 1. Tománková Lucie (SK Hamr Praha) 24 bodů, 2. Horová Markéta (TJ Bílá Hora Plzeň) 20 bodů, 3. Mikešová Eliška 20 bodů, 4. Hadravová Simona 18 bodů, 8. Pavlyková Tereza 12 bodů, 9. Pražáková Vanessa 9 bodů, 10. Veselá Sofie 3 body

Konečné pořadí Seriálu turnajů Přípravek 2016:

CHLAPCI ročník 2006 - 1. Fuciman Patrik (SKB ČK) 3 body, 2. Bouberle Jakub (TJ Sokol Vodňany) 6 bodů, 3. Podolka Maxim (TJ Sokol ČB) 10 bodů, 5. Šmikmátor Jiří 14 bodů (SKB ČK)

DÍVKY ročník 2006 - 1. Bártová Apolena (Sokol Polabiny Pardubice) 3 body, 2. Dušátková Anna (TJ Sokol ČB) 11 bodů, 3. Hálková Nela (TJ Sokol ČB) 12 bodů, 5. Hulcová Jolana 19 bodů, 10. Sedláčková Sabina 26 bodů, 13. Kozáková Tereza 28 bodů (všechny SKB ČK)

CHLAPCI ročník 2007 - Duda Jan (SK Dobrá Voda u ČB) 3 body, 2. Jurný Petr (SKB ČK) 8 bodů, 3. Pražák Denis (SKB ČK) 9 bodů, 7. Marťán Michal 19 bodů, 8. Jílek Jakub 24 bodů, 9. Masár Václav 24 bodů, 11. Mareš Vojtěch 28 bodů (všichni SKB ČK)

DÍVKY ročník 2007 - 1. Zavadilová Terezie (TJ Sokol ČB) 5 bodů, 2. Reitingerová Stella (TJ Sokol Křemže) 5 bodů, 3. Bouberlová Bára (TJ So Vodňany) 11 nodů, 4. Fišerová Eva 14 bodů, 5. Berková Kateřina 14 bodů, 7. Kozáková Kristýna 23 bodů, 8. Kryštofová Bára 25 bodů, 9. Floriánová Terezie 27 bodů, 13. Vosátková Klára 32 bodů, (všechny SKB ČK)

CHLAPCI ročník 2008 a mladší - 1. Fiktus Martin (TJ Sokol Štěpánovice) 4 body, 2. Sochor Petr (TJ So Vodňany) 11 bodů, 3. Zubr Tobiáš (TJ So ČB) 15 bodů, 5. Dolanský Vít 17 bodů, 6. Šváb David 18 bodů, 7. Tesař Damián 20 bodů, 9. Moravec Lukáš 26 bodů, 10. Puffr Matyáš 28 bodů, 11. Šejda Matěj 32 bodů, 12. Svoboda Tomáš 32 bodů (všichni SKB ČK)

DÍVKY ročník 2008 a mladší - 1. Mikešová Eliška 5 bodů, 2. Hadravová Simona 12 bodů (obě SKB ČK), 3. Horová Markéta (TJ Bílá Hora Plzeň) 14 bodů, 4. Pulpánová Denisa 15 bodů, 7. Pavlyková Tereza 19 bodů, 9. Pražáková Vanessa 23 bodů, 11. Veselá Sofie 27 bodů, 12. Kubíčková Eliška 29 bodů (všechny SKB ČK)

... článek o třetím kole ...

... fotogalerie ...

Propozice

Badminton pro veřejnost

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

1.10.2021

Slovak Youth Int. U13, Trenčín

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

7.10.2021

FS Bulharska, Sofie

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

13.10.2021

ICH Holandska, Almere

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio