Domů > Naše akce > Přípravky

- 3. kolo - článek a výsledky a konečné výsledky (21.5.2011)

VÝSLEDKY 3. KOLA 2011 

KONEČNÉ VÝSLEDKY 2011

Přehled vítězů 3. kola:

Ročník 2002 a mladší - DÍVKY: 1. Zemková Eliška (Sokol Doubravka), 2. Koudelková Lucie (Sokol Křemže), 3. Hejnová Julia (SKB Český Krumlov), 4. Cibulková Eva, 7. Štronerová Michaela, 8. Dvořáková Barbora, 9. Melenová Kateřina, 11. Mitková Barbora,12. Berková Barbora, 13. Šmikmátorová Linda, 14. Hulcová Viktorie, 15. Márová Adéla (všechny SKB ČK)

Ročník 2002 a mladší - CHLAPCI: 1. Kalbáč Štěpán (ČZ Strakonice), 2. Blažek Jan (TJ Lanškroun), 3. Oros Jan, 5. Dolanský Lukáš, 6. Filip Kristián, 8. Novotný Aleš, 14. Stropek Radim, 16. Mojcher Jonáš, 17. Marťán Adam, 18. Maleček Matyáš (všichni SKB ČK)

Ročník 2001 - DÍVKY: 1. Adámková Jana (BK 93 Hořovice), 2. Krpatová Lucie (Polabiny - Pardubice), 3. Antošová Adéla (ASTRA Praha), 8. Klampflová Gabriela, 10. Schönigerová Dominika, 11. Kučerová Michaela (všechny SKB ČK)

Ročník 2001 - CHLAPCI: 1. Viktora Jan (Sokol Doubravka), 2. Šimoník Richard (Sokol Vodňany), 3. Grund Michal (Polabiny - Pardubice), 4. Perník Jan, 9. Soběslavský Martin (oba SKB ČK)

Ročník 2000 - DÍVKY: 1. Hadáčková Bára (Sokol České Budějovice), 2. Krpálková Nikola (Polabiny - Pardubice), 3. Bártová Rozálie (Polabiny - Pardubice), 4. Freiová Michaela, 6. Kotyzová Lucie, 8. Milová Tereza, (všechny SKB ČK)

Ročník 2000 - CHLAPCI: 1. Siviglia Nicola (SKB Český Krumlov), 2. Vykydal Marek (Polabiny - Pardubice), 3. Ziman Jan (Spartak Sezimovo Ústí), 4. Kotek Daniel, 6. Maroušek Lukáš, 9. Ticháček Milan (všichni SKB ČK)

Přehled celkových vítězů seriálu PŘÍPRAVEK 2011:

Ročník 2002 a mladší - DÍVKY: 1. Zemková Eliška (Sokol Doubravka), 2. Hejnová Julia (SKB Český Krumlov), 3. Koudelková Lucie (Sokol Křemže), 5. Cibulková Eva, 6. Štronerová Michaela, 7. Dvořáková Barbora, 8. Mitková Barbora, 9. Jedličková Martina, 11. Šmikmátorová Linda, 12. Márová Adéla, 14. Berková Barbora, 15. Melenová Kateřina, 16. Hulcová Viktorie (všechny SKB ČK)

Ročník 2002 a mladší - CHLAPCI: 1. Kalbáč Štěpán (ČZ Strakonice), 2. Oros Jan (SKB Český Krumlov), 3. Dolanský Lukáš (SKB Český Krumlov), 6. Novotný Aleš, 7. Filip Kristián, 14. Stropek Radim, 16. Marťán Adam, 18. Mojcher Jonáš, 20. Maleček Matyáš (všichni SKB ČK)

Ročník 2001 - DÍVKY: 1. Adámková Jana (BK 93 Hořovice), 2. Krpatová Lucie (Polabiny - Pardubice), 3. Hlušičková Nicole (TJ Bílá Hora Plzeň), 8. Klampflová Gabriela, 9. Schönigerová Dominika, 13. Kučerová Michaela, 16. Bauerová Markéta (všechny SKB ČK)

Ročník 2001 - CHLAPCI: 1. Viktora Jan (Sokol Doubravka), 2. Šimoník Richard (Sokol Vodňany), 3. Grund Michal (Polabiny - Pardubice), 6. Perník Jan, 11. Soběslavský Martin, 13. Soukup Daniel (všichni SKB ČK

Ročník 2000 - DÍVKY: 1. Hadáčková Bára (Sokol České Budějovice), 2. Kotyzová Lucie (SKB Český Krumlov), 3. Krpálková Nikola (Polabiny - Pardubice), 8. Milová Tereza, 9. Freiová Michaela, 13. Haviarová Erika, 15. Maříková Bernadeta, 16. Filipová Natálie (všechny SKB ČK)

Ročník 2000 - CHLAPCI: 1. Siviglia Nicola (SKB Český Krumlov), 2. Vykydal Marek (Polabiny - Pardubice), 3. Maroušek Lukáš (SKB Český Krumlov), 10. Kotek Daniel, 12. Ticháček Milan (oba SKB ČK) 

Velký dík za zorganizování Seriálu turnajů přípravek patří Karlu Kotyzovi i všem jeho pomocníkům. Letošní ročník můžeme zcela jistě, stejně jako ty předchozí, nazvat úspěšným. Vždyť do Českého Krumlova přilákal na všechny tři turnaje celkem 102 dětí! V roce 2012 se opět těšíme na viděnou. 

... fotogalerie ...

Propozice

Badminton pro veřejnost

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

1.10.2021

Slovak Youth Int. U13, Trenčín

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

7.10.2021

FS Bulharska, Sofie

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

13.10.2021

ICH Holandska, Almere

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio