Domů > Naše akce > Přípravky

- 3. kolo - článek, výsledky a konečné výsledky (30.5.2015)

PŘÍPRAVKY - 3.KOLO-VÝSLEDKY - DÍVKY 2004

PŘÍPRAVKY - 3.KOLO-VÝSLEDKY - CHLAPCI 2004

PŘÍPRAVKY - 3.KOLO-VÝSLEDKY - DÍVKY 2005

PŘÍPRAVKY - 3.KOLO-VÝSLEDKY - CHLAPCI 2005

PŘÍPRAVKY - 3.KOLO-VÝSLEDKY - DÍVKY 2006 A MLADŠÍ

PŘÍPRAVKY - 3.KOLO-VÝSLEDKY- CHLAPCI 2006 A MLADŠÍ

SERIÁL TURNAJŮ PŘÍPRAVEK 2015 - KONEČNÉ VÝSLEDKY

Výsledky 3. kola (30. května 2015) 

DÍVKY 2004

1. Hulcová Viktorie (SKB Český Krumlov)

2. Muchová Justýna (Badminton Rychnov nad Kněžnou)

3. Babková Vendula (Sokol Štěpánovice)

6. Petroušková Natálie (SKB Český Krumlov)

CHLAPCI 2004

1. Hrubec Pavel (BaC Kladno)

2. Tancer Robin (SKB Český Krumlov)

3. Jelínek Jaroslav (SKB Český Krumlov)

9. Mojcher Jonáš (SKB Český Krumlov)

DÍVKY 2005

1. Soukupová Natálie (Sokol Dobruška)

2. Benediktová Klára (USK Plzeň)

3. Kortusová Barbora (Badminton ČB)

CHLAPCI 2005

1. Dvořák Daniel (Sokl České Budějovice)

2. Dvořák David (Sokol Vodňany)

3. Kryeziu Dominik (Sokol České Budějovice)

8. Šober Jakub (SKB Český Krumlov)

9. Kuzbas Kristián (SKB Český Krumlov)

DÍVKY 2006 a mladší

1. Vondrová Tereza (Badminton ČB)

2. Berková Kateřina (SKB Český Krumlov)

3. Zavadilová Terezie (Skol České Budějovice)

6. Půlpánová Denisa (SKB Český Krumlov)

7. Sedláčová Sabina (SKB Český Krumov)

8. Hulcová Jolana (SKB Český Krumlov)

9. Mikešová Eliška (SKB Český Krumlov)

10. Hadravová Simona (SKB Český Krumlov)

11. Kozáková Kristýna (SKB Český Krumlov)

CHLAPCI 2006 a mladší

1. Fuciman Patrik (SKB Český Krumlov)

2. Šmikmátor Jiří (SKB Český Krumlov)

2. Podolka Maxim (Sokol České Budějovice)

6. Pražák Denis (SKB Český Krumlov)

8. Jurný Petr (SKB Český Krumlov)

10. Marťán Michal (SKB Český Krumlov) 

KONEČNÉ POŘADÍ

DÍVKY 2004 - 1. Babková Vendula (Sokol Štěpánovice) 6 bodů, 2. Muchová Justýna (Badminton Rychnov nad Kněžnou) 8 bodů, 3. Hulcová Viktorie 9 bodů, 5. Petroušková Natálie 18 bodů,

CHLAPCI 2004 - 1. Tancer Robin 4 body, 2. Jelínek Jaroslav (56 b) 11 bodů, 3. Maňásek Pavel (Badminton Rychnov nad Kněžnou) (55 b) 11 bodů, 8. Mojcher Jonáš 24 bodů

DÍVKY 2005 – 1. Soukupová Natálie (Sokol Dobruška) 5 bodů, 2. Kortusová Barbora (Badminton ČB) 6 bodů, 3.Benediktová Klára (USK Plzeň) 8 bodů, 10. Kalošová Ema 26 bodů

CHLAPCI 2005 - 1. Dvořák Daniel (Sokl České Budějovice) 4 body, 2. Kryeziu Dominik (Sokol České Budějovice) 9 bodů, 3. Dvořák David (Sokol Vodňany) 10 bodů, 8. Šober Jakub 28 bodů, 17. Kuzdas Kristián 43 bodů, 19. Nutil Jakub 48 bodů, 21. Ševčík Adam 49 bodů

DÍVKY 2006 a mladší – 1. Vondrová Tereza (Badminton ČB) 5 bodů, 2. Zavadilová Terezie (Sokol České Budějovice) 12 bodů, 3. Bouberlová Bára (Sokol České Budějovice) 15 bodů, 6. Berková Kateřina 19 bodů, 7. Mikešová Eliška 24 bodů, 8.Hulcová Jolana 24 bodů, 10. Půlpánová Denisa 27 bodů, 11. Sedláčková Sabina 29 bodů, 13. Hadravová Simona 34 bodů, 15. Kozáková Kristýna 35 bodů

CHLAPCI 2006 a mladší – 1.  Fuciman Patrik 3 body, 2.  Podolka Maxim (Sokol České Budějovice) 7 bodů, 3. Bouberle Jakub (Sokol Vodňany) 10 bodů, 4. Šmikmátor Jiří 11 bodů, 5. Pražák Denis 17 bodů, 11. Marťán Michal 34 bodů, 12. Jurný Petr 35 bodů, 15. Dolanský Vít 39 bodů


 

Propozice

31.1.2020

MČR dospělých, Plzeň

8.2.2020

GPA U15, Hradec Králové

10.2.2020

Jarní prázdniny, soustředění ČK

11.2.2020

ME družstev mužů/žen, Liévin

15.2.2020

GPA U17, Hradec Králové

18.2.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

19.2.2020

ICH Rakouska, Vídeň

22.2.2020

KPDŽ, 2. kolo, Vodňany

22.2.2020

Veteran GP, 1. kolo, Plzeň

23.2.2020

Extraliga, 4. kolo, Český Krumlov

29.2.2020

GPB U13, Karlovy Vary

29.2.2020

GPB U19, Orlová

29.2.2020

GPC U17, České Budějovice

7.3.2020

GPB U15, Pardubice

7.3.2020

GPD U13, ČB

7.3.2020

GPC dosp., Tábor

8.3.2020

Minibadminton, ČB

8.3.2020

OPJ U11, České Budějovice

10.3.2020

soustředění OTP, Český Krumlov

12.3.2020

IS ČR, Karviná

14.3.2020

3.kolo KPDŽ, ČK

14.3.2020

GPB U17, Dobřany

14.3.2020

GPD dosp., Strakonice

21.3.2020

Extraliga, čtvrtfinále

21.3.2020

KPDD 1.tř J-Z, Plzeň

21.3.2020

OPJ U19, Tábor

21.3.2020

OPJ U15, České Budějovice

28.3.2020

GPA dospělých, Plzeň

28.3.2020

soustředění OTP, ČK

2.4.2020

BEC U17, Český Krumlov

4.4.2020

GPC U13, Tábor

18.4.2020

OPJ U13, České Budějovice

18.4.2020

Veteran GP, 2. kolo. Dvůr Králové

19.4.2020

OPJ U19, České Budějovice

22.4.2020

soustředě OTP, Český Krumlov

25.4.2020

Reg. Výběry U13, Český Krumlov

26.4.2020

GPC U19, České Budějovice

1.5.2020

GPC U17, Tábor

2.5.2020

GPA U13, Šumperk

2.5.2020

GPA U19, Brno

9.5.2020

GPA U15, Hradec Králové

16.5.2020

soustředění OTP, ČK

16.5.2020

MČR U11,

16.5.2020

GPA U17, Praha

23.5.2020

Přípravky minibadminton, ČK

23.5.2020

GPB U13, Praha

23.5.2020

GPB U17, Brno

30.5.2020

GPB U15, Praha

6.6.2020

GPB U17, Dobřany

12.6.2020

Oliver Cup U15, Český Krumlov

13.6.2020

MČR veteránů, Most

26.7.2020

Summer Camp I, ČK

2.8.2020

Summer Camp II, ČK

23.8.2020

Letní klubové soustředění

27.12.2020

Zimní klubové soustředění, ČK

30.12.2020

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio