Domů > Naše akce > Přípravky

- 3. kolo - článek, výsledky a konečné výsledky (31.5.2014)

SERIÁL TURNAJŮ PŘÍPRAVEK 2014 - VÝSLEDKY 3. KOLA 

SERIÁL TURNAJŮ PŘÍPRAVEK 2014 - CELKOVÉ VÝSLEDKY

Závěrečného třetího kola seriálu turnajů přípravek se celkem zúčastnilo 72 hráčů a hráček z celé České republiky. Na startu byla řada hráčů z Jižních Čech, kromě domácích SKB Český Krumlov, tak i mladí adepti badmintonu ze Sokola Křemže, dvou klubů BC a Sokola Č. Budějovice, Sokola Štěpánovice, SKB Tábor, Sokola Vodňany a Sokola Ledenice.

Výsledky třetího kola najdete v příloze stejně tak jako konečné výsledky Seriálu turnajů přípravek 2014.

Pořadí na prvních třech místech a výsledky krumlovských hráček a hráčů:

DÍVKY 2003

1. Šmikmátorová Linda (SKB ČK)

2. Štronerová Michaela (SKB ČK)

3. Berková Barbora (SKB ČK)

12. Fenclová Rozálie (SKB ČK)

CHLAPCI 2003

1. Kalina Ondřej (Sokol Dobruška)

2. Tancer Adam (SKB ČK)

3. Marťán Adam (SKB ČK)

DÍVKY 2004

1. Babková Vendula (Sokol Štěpánovice)

2. Hulcová Viktorie (SKB ČK)

3. Klára neubauerová (Sokol Č. Budějovice)

4. Petroušková Natálie (SKB ČK)

6. Marie Bierbaumer (SKB ČK)

CHLAPCI 2004

1. Jelínek Jaroslav (SKB ČK)

2. Jírovec Václav (Sokol Křemže)

3. Mojcher Jonáš (SKB ČK)

DÍVKY 2005 a mladší

1. Muchová Justýna (BK Rychnov)

2. Benediktová Klára (USK Plzeň)

3. Kortusová Barbora (Badminton ČB)

5. Berková Kateřina (SKB ČK)

8. Fejglová Gabriela (SKB ČK)

9. Mačudová Klára (SKB ČK)

CHLAPCI 2005 a mladší

1. Tancer Robin  (SKB ČK)

2. Dvořák David (Sokol Vodňany)

3. Maňásek Pavel (BK Rychnov)

10. Fuciman Patrik  (SKB ČK)

14. Šmikmátor Jiří (SKB ČK)

19. Ševčík Adam (SKB ČK)

Konečné pořadí na prvních třech místech a výsledky krumlovských hráček a hráčů:

DÍVKY 2003

1. Šmikmátorová Linda (SKB ČK)

2. Štronerová Michaela (SKB ČK)

3. Berková Barbora (SKB ČK)

11. Fenclová Rozálie (SKB ČK)

12. Jedličková Martina (SKB ČK)

19. Janotová Nela (SKB ČK)

CHLAPCI 2003

1. Tancer Adam (SKB ČK)

2. Marťán Adam (SKB ČK)

3. Kalina Ondřej (Sokol Dobruška)

DÍVKY 2004

1. Babková Vendula (Sokol Štěpánovice)

2. Hulcová Viktorie (SKB ČK)

3. Klára neubauerová (Sokol Č. Budějovice)

4. Petroušková Natálie (SKB ČK)

8. Marie Bierbaumer (SKB ČK) 

CHLAPCI 2004

1. Jelínek Jaroslav (SKB ČK)

2. Jírovec Václav (Sokol Křemže)

3. Mojcher Jonáš (SKB ČK)

DÍVKY 2005

1. Muchová Justýna (BK Rychnov)

2. Kortusová Barbora (Badminton ČB)

3. Berková Kateřina (SKB ČK)

11. Fejglová Gabriela (SKB ČK)

13. Kalošová Ema (SKB ČK)

16. Mačudová Klára (SKB ČK)

17. Bendová Nikola (SK ČK)

CHLAPCI 2005

1. Tancer Robin  (SKB ČK)

2. Maňásek Pavel (BK Rychnov)

3. Dvořák Daniel (Sokol Č. Budějovice)

7. Fuciman Patrik  (SKB ČK)

12. Šmikmátor Jiří (SKB ČK)

18. Šober Jakub (SKB ČK)

19. Ševčík Adam (SKB ČK)

21. Hála Jakub (SKB ČK)

fotogalerie

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio