Domů > Aktuality

15.1.18 - GP „C“ U13 A U17 – ČESKÝ KRUMLOV

Svou soutěž jednotlivců letos zahájili také mládežnické soutěže na GP „C“ do 13 let a do 17 let, kteří v sobotu bojovali v městské hale v Českém Krumlově o postupy na celostátní turnaje.

Na obou turnajích, které se hrály v jeden den, startovalo celkem 55 hráčů a to pod taktovou vrchního rozhodčího Romana Vokouna a řídícího turnaje Petra Jurného. Oběma moc děkujeme za skvěle odvedenou práci.

Kategorii U17 ovládla Linda Šmikmátorová, která zvítězila ve všech třech disciplínách. Čtyřhru vyhrála s Barborou Kortusovou a mix s Adamem Ječmínkem.

V kategorii U13 byla z našich nadějí nejúspěšnější hráčkou Eliška Mikešová, která si vybojovala druhé místo ve dvouhře, celkově zvítězila ve čtyřhře s Kateřinou Berkovou a v mixu s Petrem Jurným. Skvěle odehráli turnaj ale i Petr Jurný, který byl druhý ve dvouhře i s Dennisem Pražákem ve čtyřhře. Druhé místo si vybojovali také Jiří Šmikmátor s Jalanou Hulcovu v mixu.

Všem děkujeme za skvělé výkony a těm nejúspěšnějším blahopřejeme!