Domů > Aktuality

9.7.18 - ICH RUSKA - JANÁČEK DVAKRÁT VE ČTVRTFINÁLE

První červencový týden se v ruském městě Gatchina odehrál mezinárodní turnaj kategorie international challenge, na kterém náš klub reprezentovali Jaromír Janáček, Tomáš Švejda a trenér Radek Votava. Na turnaji byli ještě Sabina Milová a Ondřej Král, kteří stále ještě patří mezi krumlovské, ale již trénují v Plzni.

Na posledním turnaji před delší pauzou na trénovaní odehráli všichni dobré a kvalitní zápasy. Jaromír Janáček na turnaji uhrál dvě čtvrtfinále. Ve smíšené čtyřhře se Sabinou Milovou a ve čtyřhře s Tomášem Švejdou. Pro všechny zmíněné je to tak jejich nejlepší bodový zápis do světovného žebříčku. Všichni na turnaji hráli také dvouhry, ale na nástrahy v prvních kolech nakonec nestačili.

K výsledkům všem blahopřejeme!!

... výsledky ...

 

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • FZ Fozra
  • Krumlováci
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
  • FZ Forza
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

Jaromír Janáček

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio