Domů > Družstva > Extraliga - SKB ČK - A

Extraliga - ročník 2014/2015 .. 3.místo

Termíny a výsledky našich extraligových utkání

1. kolo (11. 10. 2014) - SKB Č. Krumlov x TJ Sokol Veselý Brno - Jehnice A
1. kolo (12. 10. 2014) - TJ Astra ZM Praha A x SKB Č. Krumlov

2. kolo (29. 11. 2014) - USK Plzeň x SKB Č. Krumlov
2. kolo (30. 11. 2014) - SKB Č. Krumlov x Sokol Radotín Meteor Praha A

3. kolo (20. 12. 2014) - TJ Sokol Dobruška A x SKB Č. Krumlov
3. kolo (21. 12. 2014) - BaC Kladno x SKB Č. Krumlov

4. kolo - (24. 1. 2015) - SKB Č. Krumlov x BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J.

4. kolo - neděle 25. 1. 2015
náhradní termín

Čtvrtfinále play off - sobota 21. 2. 2015

Semifinále play-off - sobota 11. 4. 2015

Finále play-off - neděle 12. 4. 2015 

1. kolo - SKB Č. Krumlov – Sokol Veselý Brno Jehnice „A“ 6:2

... fotogalerie ...

1. kolo - TJ Astra ZM Praha „A“ - SKB Český Krumlov 1:7

2. kolo - USK Plzeň - SKB Č. Krumlov 0-8

2. kolo - SKB Český Krumlov - Sokol Meteor Radotín Praha 5-3

... fotogalerie ...

3. kolo - Sokol Dobruška - SKB Č. Krumlov 3-5

3. kolo - BaC Kladno - SKB Český Krumlov 2-6

4. kolo  SKB Č. Krumlov - BK 73 DELTACAR spedition Benátky n.J. 2-6

 

Pořadí po základní části (po 4. kole - základní části)

  1. místo SKB Český Krumlov 19 bodů
  2. místo BK 73 DELTACAR spedition Benátky n. J. 18 bodů
  3. místo  Sokol Radotín Meteor Praha „A“ 18 bodů
  4. místo TJ Sokol Veselý Brno - Jehnice „A“ 17 bodů
  5. místo TJ Sokol Dobruška „A“ 12 bodů
  6. místo TJ Astra ZM Praha „A“ 11 bodů
  7. místo BaC Kladno 10 bodů
  8. místo USK Plzeň 7 bodů

Finále play-off - 11. - 12. 4. 2015, Praha

Semifinále

SKB Český Krumlov – TJ Sokol Veselý Brno Jehnice 3 - 5

Pavel Florián - Vojtěch Šelong 21-19, 18-21, 16-21 (56 minut) 

Maxmilián Koreny - Adam Mendrek 9-21, 21-17, 21-10 (51 minut)

Mateusz Swierczynski - Stanislav Kohoutek 21-12, 21-18 (31 minut)

Zuzana Pavelková - Kamila Augustyn 19-21, 18-21, (39 minut)

Florián / Koreny - Mendrek / Cwalina 10-21, 14-21 (27 minut) 

Lucie Černá / Hana Milisová – bez boje

Janáček / Swierczynski - Šelong / Kohoutek  10-21, 21-17, 23-25 (42 minut)

Janáček / Černá - Cwalina / Augustyn 21-13, 13-21, 16-21 (40 minut)

O 3. místo

SKB Český Krumlov – TJ Sokol Meteor Radotín Praha 5 - 3

Pavel Florián – Petr Koukal 12/21, 15/21 (33 minut)

Maxmilián Koreny – Matěj Hliničan 21/19, 13/21, 21/9 (51 minut)

Mateusz Swierczynski – Jakub Bitman 13/21, 12/21 (31 minut)

Zuzana Pavelková – Dominika Koukalová 21/14, 21/17 (33 minut)

Florián / Koreny – Drančák / Moreň 14/21, 19/21 (33 minut)

Lucie Černá / Hana Milisová – Bášová / Titěrová 21/14, 21/12 (27 minut) 

Janáček / Swierczynski – Bitman / Koukal 16/21, 24/22, 21/19 (53 minut)

Janáček / Černá – Drančák / Bášová 21/18, 21/17 (28 minut)

... fotogalerie ...

Konečné pořadí:

  1. místo BK 73 DELTACAR spedition Benátky nad Jizerou
  2. místo TJ Sokol Veselý Brno Jehnice
  3. místo SK Badminton Český Krumlov
  4. místo Sokol Meteor Radotín Praha

... EXTRALIGA ...

... webové stránky Pavla Floriána ...

... webové stránky Jaromíra Janáčka ...

... webové stránky Lucie Černé ...

... webové stránky Zuzany Pavelkové ...

 

Propozice

Badminton pro veřejnost

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

1.10.2021

Slovak Youth Int. U13, Trenčín

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

7.10.2021

FS Bulharska, Sofie

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

13.10.2021

ICH Holandska, Almere

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio