Domů > Naše akce > Regionální výběry U13

22. ROČNÍK ČESKOKRUMLOVSKÉHO POHÁRU U13 - 2010

Letošního 22. ročníku turnaje regionálních výběrů do třinácti let o "ČESKOKRUMLOVSKÝ POHÁR" se celkem zúčastnilo devět družstev. Ta byla nasazena podle aktuálního celostátního žebříčku. Možnosti nominovat svůj výber nevyužila pouze Východočeská oblast. Její neúčast nahrazuje "B" družstvo Jižních Čech. Právo startu vlastního výběru uplatnil pořádající klub. Více o přihlášených sestavách jednotlivých výběrů se můžete dozvědět ZDE. Nejprve se bojovalo ve třech tříčlenných základních skupinách, kde každý výběr odehrál celkem dvě utkání. O konečné umístění se pokračovalo opět ve třech tříčlenných skupinách. První kolo bylo odehráno ještě v sobotu večer. V neděli se odehrála poslední dvě kola. Loňské prvenství obhajoval tradičně velmi silný výběr Severní Moravy. Druhé bylo loni domácí družstvo SKB Český Krumlov a bronzovou příčku se pokusil uhájit nebo vylepšit výběr Severních Čech. Na našich stránkách snadno naleznete VÝSLEDKY předchozích ročníků. A jak to nakonec dopadlo? Úplně jinak než loni. 

Konečné pořadí:

 1. Výběr Prahy
 2. Jižní Čechy "A"
 3. Severní Morava
 4. Výběr Plzeňského a Karlovarského kraje
 5. Jižní Čechy "B"
 6. Severní Čechy
 7. Výběr Středočeského kraje
 8. Jižní Morava
 9. SKB Český Krumlov

Prvních pár obrázků z turnaje je ve FOTOGALERII.

22. ročníku turnaje regionálních výběrů do třinácti let o "ČESKOKRUMLOVSKÝ POHÁR" se celkem zúčastní devět družstev. Turnaj odstartuje v sobotu v 9:00 hodin a to souboji ve třech trojčlenných základních skupinách, kde každý výběr odehraje celkem dvě utkání. Dále se bude pokračovat opět ve třech trojčlenných skupinách. První kolo bude odehráno ještě v sobotu večer. V neděli se bude pokračovat od 8:30 hodin a odehrají se poslední dvě kola. Na našich stránkách naleznete o víkendu také průběžně aktualizované výsledky jednotlivých utkání. 

Turnaj proběhne za finanční pomoci města Český Krumlov. Děkujeme.

Hlavní partneři

 • Město Český Krumlov
 • Olier
 • Swietelsky
 • Balcar
 • Český badmintonový svaz
 • Energo Český Krumlov
 • Město Český Krumlov
 
 

   

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio