Domů > Družstva > KPDDo - SKB ČK

Krajský přebor družstev dorostu 2009-2010 .. MČR 3.místo

VÝSLEDKY KPDDo 2009 

SOUPISKA SKB ČESKÝ KRUMLOV "A" - KPDDo

SOUPISKA SKB ČESKÝ KRUMLOV "B" - KPDDo

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY MČR DRUŽSTEV DOROSTU 2010

Mistrovství České republiky smíšených družstev dorostu - 3. místo pro SK Badminton Český Krumlov

Domácí družstvo SKB Č.Krumlov hrálo ve čtyřčlenné základní skupině. V prvním kole porazilo SS Most 5-2, ve druhém kole Sokol Židlochovice 4-3 a ve třetím kole jen těsně podlehlo Sokolu Doubravka 3-4. V nedělním utkání o třetí místo senzačně otočilo utkání s Ústí nad Labem, které vedlo 3-0 a nakonec domácí junioři zvítězili 4-3.

Družstvo SKB Č.Krumlov, které mělo věkový průměr 16,5 roku  nastoupilo ve složení Jaromír Janáček (5/8), Ondřej Kotyza (2/5), Jan Jedlička (3/6), Dan Markovec (0/1), Michal Jůzko (0/0), Zdeňka Švédová (5/7), Lucie Černá (5/8), Kristýna Dušková (1/3) a Petra Hlásková (0/2). V závorce je vždy počet vítězných zápasů/zápasy celkem.

Skupina „A“ – 1.místo TJ Astra Praha (Ústí nad Labem 5-2, Orlová 6-1), 2. Ústí nad Labem (Orlová 5-2), 3. místo Orlová 

Skupina „B“ – 1. místo Sokol Doubravka (SKB Č.Krumlov 4-3, SS Most 5-2, Šidlochovice 5-2, 2. místo SKB Č.Krumlov (SS Most 5-2, Židlochovice 4-3), 3. místo SS Most (Židlochovice 4-3), 4. místo Židlochovice

... FOTOGALERIE ...

... FOTOGALERIE ...

KONEČNÉ POŘADÍ:

  1. TJ ASTRA Praha ZM
  2. TJ Sokol Plzeň - Doubravka
  3. SKB Český Krumlov
  4. TJ Chemička Ústí nad Labem
  5. TJ Orlová - Lutyně
  6. Super Stars Most
  7. TJ Sokol Židlochovice 

Výsledky KPDDo 2009

Celkem 4 družstva bojovala o tři sady medailí  a o postup na MČR družstev dorostu 2010. První místo si vybojovalö naše "A" družstvo, které hrálo ve složení Jaromír Janáček, Ondřej Kotyza, Zdeńka švédová a Lucie Černá. Druhé místo si vybojovalo naše "B" družstvo, které hrálo ve složení Jan Jedlička, Dan Markovec, Kris¨týna Dušková a Petra Hlásková. Oběma družstvům a jejich hráčům a hráčkám gratulujume. Náš klub si vybojoval účast na M ČR družstev dorostu.

Pořadí krajského přebor:

1. místo SKB Č.Krumlov "A" (6 bodů), 2. místo SKB Č.Krumlov "B" (4 body), 3. místo Sokol Č.Budějövice (2 body), 4. místo Spartak Sezimovo Ústí (0 bodů)

 

Propozice

Badminton pro veřejnost

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

1.10.2021

Slovak Youth Int. U13, Trenčín

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

7.10.2021

FS Bulharska, Sofie

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

13.10.2021

ICH Holandska, Almere

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio