Krajský přebor družstev dorostu 2009-2010 .. MČR 3.místo

VÝSLEDKY KPDDo 2009

SOUPISKA SKB ČESKÝ KRUMLOV "A" - KPDDo

SOUPISKA SKB ČESKÝ KRUMLOV "B" - KPDDo

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY MČR DRUŽSTEV DOROSTU 2010

Mistrovství České republiky smíšených družstev dorostu - 3. místo pro SK Badminton Český Krumlov

Domácí družstvo SKB Č.Krumlov hrálo ve čtyřčlenné základní skupině. V prvním kole porazilo SS Most 5-2, ve druhém kole Sokol Židlochovice 4-3 a ve třetím kole jen těsně podlehlo Sokolu Doubravka 3-4. V nedělním utkání o třetí místo senzačně otočilo utkání s Ústí nad Labem, které vedlo 3-0 a nakonec domácí junioři zvítězili 4-3.

Družstvo SKB Č.Krumlov, které mělo věkový průměr 16,5 roku  nastoupilo ve složení Jaromír Janáček (5/8), Ondřej Kotyza (2/5), Jan Jedlička (3/6), Dan Markovec (0/1), Michal Jůzko (0/0), Zdeňka Švédová (5/7), Lucie Černá (5/8), Kristýna Dušková (1/3) a Petra Hlásková (0/2). V závorce je vždy počet vítězných zápasů/zápasy celkem.

Skupina „A“ – 1.místo TJ Astra Praha (Ústí nad Labem 5-2, Orlová 6-1), 2. Ústí nad Labem (Orlová 5-2), 3. místo Orlová

Skupina „B“ – 1. místo Sokol Doubravka (SKB Č.Krumlov 4-3, SS Most 5-2, Šidlochovice 5-2, 2. místo SKB Č.Krumlov (SS Most 5-2, Židlochovice 4-3), 3. místo SS Most (Židlochovice 4-3), 4. místo Židlochovice

Výsledky KPDDo 2009

Celkem 4 družstva bojovala o tři sady medailí  a o postup na MČR družstev dorostu 2010. První místo si vybojovalö naše "A" družstvo, které hrálo ve složení Jaromír Janáček, Ondřej Kotyza, Zdeńka švédová a Lucie Černá. Druhé místo si vybojovalo naše "B" družstvo, které hrálo ve složení Jan Jedlička, Dan Markovec, Kris¨týna Dušková a Petra Hlásková. Oběma družstvům a jejich hráčům a hráčkám gratulujume. Náš klub si vybojoval účast na M ČR družstev dorostu.

Pořadí krajského přebor:

1. místo SKB Č.Krumlov "A" (6 bodů), 2. místo SKB Č.Krumlov "B" (4 body), 3. místo Sokol Č.Budějövice (2 body), 4. místo Spartak Sezimovo Ústí (0 bodů)