Domů > Družstva > KPDŽ 1. třída SKB ČK

Krajský přebor družstev žáků 1.třídy 2010-2011 .. MČR 1.místo

KPDŽ I. TŘÍDA - SOUPISKA SKB ČK A 

KPDŽ I. TŘÍDA - SOUPISKA SKB ČK B

VÝSLEDKY 3.KOLA A VÝSLEDKY KONEČNÉ

Mistrovství České republiky družstev žáků:

V Benátkách nad Jizerou se o víkendu (23.-24. 4. 2011) odehrálo MČR drusžtev žáků, na kterém startovalo i naše družstvo. Hrálo ve složení Sabina Milová, Nela Kavalírová, Zuzka Sládková, Dominik Kolouch, Petr Janota, Jiří Novotný, Dario Siviglia a ve skupině porazilo USK Plzeň 7-0, Deltacar Benátky nad Jizerou 5-2 a Sokol Klimkovice 6-1. V semifinále potom Sokol Jehnice 4-1 a ve finále Astru ZM Praha 4-1.

Družstvo odehrálo v Benátkách výborný turnaj a zvítězilo zcela zaslouženě. GRATULUJEME!!!

Sabina MIlová byla vyhlášená nejužitěčnější hráčkou celého Šampionátu. GRATULUJEME!!!

... FOTOGALERIE ...

Konečné pořadí:

1. místo SKB Český Krumlov
2. místo TJ Astra Praha ZM
3. místo Sokol Klimkovice
4. místo TJ Sokol Veselý Jehnice
5. místo TJ Slovan Vesec
6. místo TJ Sokol Dobruška
7. místo Deltacar Benátky nad Jizerou
8. místo USK Plzeň

 

Složení družstev na sezonu 2010-2011:

SKB ČK A: Jiří Novotný, Dario Siviglia, Petr Janota, Dominik Kolouch, Sabina Milová, Nela Kavalírová, Zuzana Sládková

SKB ČK B: Marek Jakeš, Karel Jindra, Nicola Siviglia, Martin Sládek, Valentýna Gutwirthová, Andrea Stropková, Daniela Jakešová a Tereza Markovcová

... fotogalerie ... 1. kolo ... 2. kolo ... 3. kolo ... 

1. kolo - PROPOZICE (13.11. 2010, České Budějovice)

SKB ČK "A" - SKB ČK "B" 7-0, SKB ČK "A" - Sokol ČB "A" 6-1, SKB ČK "B" - Sokol Křemže 1-6, SKB ČK "A" -  Sokol Křemže 5-2, SKB ČK "B" - Sokol ČB "A" 0-7

2. kolo - PROPOZICE (6.2. 2011, ČESKÉ BUDĚJOVICE)

SKB Český Krumlov A – SKB Český Krumlov B 7:0, Sokol České Budějovice – SKB Český Krumlov A 0:7, Sokol Křemže – SKB Český Krumlov B 5:2, SKB Český Krumlov B – Sokol České Budějovice 1:6, SKB Český Krumlov A – Sokol Křemže 6:1

3.kolo - PROPOZICE (26.3. 2011, Český Krumlov)

SKB Český Krumlov A – SKB Český Krumlov B 7:0, Sokol České Budějovice – SKB Český Krumlov A 0:7, Sokol Křemže – SKB Český Krumlov B 3:4, SKB Český Krumlov B – Sokol České Budějovice 2:5, SKB Český Krumlov A – Sokol Křemže 6:1

Konečné pořadí KPDŽ 1. třídy:

  1. SKB Český Krumlov "A"   27 bodů
  2. Sokol České Budějovice "A"    21 bodů
  3. Sokol Křemže     13 bodů
  4. SKB Český Krumlov "B"    11 bodů

Propozice

Badminton pro veřejnost

23.9.2021

IS Polska, Zakopane

24.9.2021

Zagreb Youth Open 2021, Záhřeb

25.9.2021

GPA U17, Pardubice

25.9.2021

turnaj U11, ČB

26.9.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

1.10.2021

Slovak Youth Int. U13, Trenčín

2.10.2021

GPA U15, Pardubice

2.10.2021

GPB dosp., Klimkovice

2.10.2021

GPD dospělých, Strakonice

7.10.2021

FS Bulharska, Sofie

8.10.2021

GPA dosp., Praha

9.10.2021

OPJ U11

9.10.2021

OPJ U15, ČB

9.10.2021

OPJ U19, ČB

10.10.2021

OPJ U13, ČB

10.10.2021

OPJ U17, ČB

13.10.2021

ICH Holandska, Almere

16.10.2021

MČR dr. žáků, Vitality Slezko

16.10.2021

GPC U19, Tábor

21.10.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

21.10.2021

MM ČR, Brno

30.10.2021

Extraliga 1. kolo, Plzeň

30.10.2021

GPC U13 kvalifikační, ČB

31.10.2021

Extraliga 1. kolo, Český Krumlov

31.10.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

3.11.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

6.11.2021

MČR dr. dorostu, Dobřany

6.11.2021

Czech Talent U11, ČK

6.11.2021

GPC U15, Tábor

13.11.2021

MČR U13, Vitality Slezko

13.11.2021

GPB dosp., Hradec K.

13.11.2021

GPC U17 kvalifikační, Tábor

13.11.2021

GPC dosp., Strakonice

20.11.2021

JIS MMJ ČR, Orlová

20.11.2021

GPD U13, České Budějovice

21.11.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

27.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

27.11.2021

GPC U15 kval,. Tábor

28.11.2021

Extraliga 2. kolo, Český Krumlov

28.11.2021

Oliver Czech Para Open, Rousínov

4.12.2021

MČR U17, Český Krumlov

4.12.2021

OTP JčBaS, České Budějovice

4.12.2021

GPD dosp., Strakonice

6.12.2021

BEC U17, ČK

9.12.2021

OTP JčBaS, Český Krumlov

10.12.2021

GPA dosp., Plzeň

11.12.2021

MČR U15, Praha

12.12.2021

GPC U19 kval., ČB

18.12.2021

MČR U19, Brno

27.12.2021

Klubové soustředění, ČK

30.12.2021

Předsilvestrovský turnaj, ČK

15.1.2022

Extraliga 3. kolo, Klimkovice

16.1.2022

Extraliga 3. kolo, Český Krumlov

6.2.2022

Extraliga 4. kolo, Praha

20.2.2022

Soustř. Most, Rychnov, SKB, ČK

28.2.2022

Klubové soustředění, ČK

19.6.2022

LODM, Přerov

24.7.2022

Summer Camp I., Český Krumlov

31.7.2022

Summer Camp II., Český Krumlov

21.8.2022

Klubové soustředění, ČK

27.12.2022

Klubové soustředění, ČK

30.12.2022

Předsilvestrovský turnaj, ČK

Hlavní partneři

  • Město Český Krumlov
  • Olier
  • Swietelsky
  • Balcar
  • Český badmintonový svaz
  • Energo Český Krumlov
  • Město Český Krumlov
 
 

SKB Český Krumlov

Facebook

SK Badminton Český Krumlov, z.s.

Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

IČO: 690 85 692

tel.: +420 724 320 839

e-mail: radek.votava@mybox.cz

Mohlo by Vás zajímat:

 

krumlováci.cz

Kouzelné bylinky

Badminton na Výstavišti

 

 

Sportovní činnost dětí a mládeže našeho klubu je podporována z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Copyright 2016 SK Badminton Český Krumlov, developed by Unipex CZ s.r.o., design by JIRAKstudio